Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek vallotta már be ismerős...

Nektek vallotta már be ismerősötök, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is akárki, az öcsém.
2020. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2020. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is.
2020. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár nemsokkal később mégis egy ellenkező neművel jött össze.
2020. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt válaszolok a privátodra.

Egy jó ismerős, vagy ha úgy tetszik egy nem túl közeli barátom volt. Egy nagyobb társaságba járunk mindketten, jól elvagyunk de azért nagyon közeli barátomnak nem mondanám. Nem tudtam róla hogy meleg, meglepett vele, de azzal még jobban meglepett hogy szükségét érezte megosztani, pont velem. A viszonyunkban semmit nem változtatott meg, minden ugyanolyan mint előtte. Egyébként azt hiszem maximálisan támogató volt a reakcióm az első meglepetés után, azóta kicsit talán bátrabb is ha beszélgetünk, és néha magától szóbahozza a párját. Semmi intim dolgot, csak most már meg meri említeni úgy egy normális beszélgetésben mint én a barátnőmet. Nem is tudom hogy mondjam, talán kicsit megtisztelve éreztem magam hogy beavatott, nem mintha bármi közöm lenne hozzá, de valamilyen szinten mégis imponáló volt számomra a bizalma és az őszintesége.

2020. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egy
2020. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!