Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti bejelölnétek vagy írnátok...

Ti bejelölnétek vagy írnátok égy teljesen ismeretlen embernek Facebookon?

Figyelt kérdés
Véletlenül bukkantam rá a srác profiljára, de nagyon szimpatikusnak tűnik. Semmi hivalkodó kép vagy idióta megosztások. Szívesen megismerném, bár ha üzennék valamit lehet nem válaszolna, mert nem tudja ki vagyok, ráadásul a lakhelyem sem nyilvános biztonsági okokból. Egyébként kicsit messze lakik tőlem, de ez a kérdés szempontjából nem is lényeges.

2020. jan. 31. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányként több esélyed van, hogy visszaír és alakul valami, ha legalább profilképed van fent, ahol jól látszódik az arcod és nem hihet kamu profilnak.


De én srácként nem szoktam idegenekre írni, valahogy nem vonz, akkor már inkább élőben, a számomra szimpatikus lányokkal :D

2020. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki, nem veszítesz semmit, legfeljebb nem lesz belőle semmi.

Leírhatod, hogy a profilodon ugyan nincs kiírva, de itt és itt laksz és ez és ez vagy. Magyarán néhány szóval leírod, hogy ki vagy és mit akarsz.

2020. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

A te döntésed. Én azért nem írnék, mert a Facebook nem Tinder, és van aki nem szereti, ha ott írnak ismerkedési célzattal neki, meg sokszor látom, ha pasi csinál ilyet el van küldve.

De kockáztathatsz, sok szerencsét.

2020. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér.
2020. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem. El se tudom képzelni, hogy szimpátiát érezzek egy idegennel szemben egy olyan felszínes dolog alapján, mint egy facebook profil. Mindenesetre megpróbálhatod, nem veszítesz vele semmit.
2020. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Mielőtt írnék neki, egy-két olyan megosztást, ami neki is szimpatikus lehet, nyilvánossá tennék. Írhatsz neki, de alaposan indokold meg, hogy miért tetted.
2020. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!