Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy a barátom...

Mit tegyek, hogy a barátom ismerősei ne ismerjenek meg?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, sokat lógunk együtt, de neki vannak olyan ismerősei, akikről hallottam, hogy drogügyekben benne voltak és vannak is, és próbálnak rámászni az emberre, próbálják belevonni ebbe az egészbe a tudta nélkül, például, kölcsön kérnek pénzt, vagy hogy valamiért vigye el ide vagy oda kocsival az ember, kitalál valami indokot, de közben meg ezt használja futárkodásra az illegális ügyeihez. Én nem szeretnék ilyenbe belekeveredni, de a barátomat sem elveszíteni. Ő rendes, nincs ilyenekben benne. Én nem szeretném, hogy rám másszanak ezek az ismerősei, hogy engem is véletlen belerángassanak dolgokba. De van olyan, hogy együtt lógnak a barátommal, de én viszont azt sem szeretném, hogy egyáltalán megismerjenek/felismerjenek utána az utcán, hogy kihasználják, hogy "barát-barátja" vagyok. Tudtok esetleg ötletet adni, hogy mit csináljak, hogy ne ismerjenek meg de azért ha úgy alakul és hozza a "haverjait" is a barátom akkor azok ne ismerjenek meg? Valaki esetleg tud ötletet adni, esetleg privátban?

2020. jan. 31. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyenek a barátai, akkor nem rendes! Tudod, madarat tolláról ... Olyan emberrel nem szabad barátkozni, akinek az ismerősei elől rejtőzködni kell. Ezt nem is tudod megcsinálni.
2020. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő tényleg rendes, nem csinálna olyat
2020. jan. 31. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit paranoias vagy.
2020. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond el ezt a barátodnak, nagy eséllyel megérti. Ellenben, ha nem, akkor is a tudtára adtad. Nem gondolom, hogy emiatt megingana a barátságotok. Jó kommunikációval mindent meglehet oldani.
2020. febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!