Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges még itt barátnőre...

Lehetséges még itt barátnőre találni? Esetleg van egyéb ötletetek? (21/N)

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben sajnos azt tapasztaltam, hogy a jelenlegi "barátnőim" (gimnáziumi barátnők) nem igazán kezdeményeztek velem találkozót, beszélgetést, vagy nem is válaszolnak egyáltalán, ha én keresem őket. Belefáradtam abba, hogy én erőltetem a kapcsolat fenntartását velük. Természetesen meg is értem őket, mivel elég különböző élethelyzetekben élünk azóta, kevés a közös érdeklődési kör, az idősebbek pedig házassággal és gyermekvállalással foglalkoznak inkább.


Én jelenleg szoftverfejlesztőként dolgozom, a kollégáim 98%-a férfi, a maradék 2% nő pedig idősebb korosztályba tartozik. Jól érzem magam a férfi kollégák társaságában is, szoktunk együtt programokat csinálni, de hiányzik egy barátnő társasága, akivel megoszthatjuk egymással a sikereinket, örömeinket, de a nehezebb időszakokban is ott vagyunk, hogy támogassuk egymást. Hihetetlenül örülnék, ha lenne valaki akivel jókat beszélgethetnénk, megbízhatunk egymásban, tapasztalatokat cserélhetnénk, ötleteket adhatnánk és kölcsönösen motiválhatnánk egymást.


Szabadidőmben nagyon szeretek leülni jó társaságban egy forró kávé/tea/forrócsoki mellett, és beszélgetni egy kiadósat. De ugyanakkor szeretek eljárni felszabadultan szórakozni, táncolni, akár alkohol kíséretében is (de anélkül is jól tudom érezni magam). Imádok utazni, kirándulni, kisebb túrákra menni, új élményeket szerezni. Ezzel szemben viszont nagyon jól tud esni egy fürdőzés, wellness, pihenés.


Fontos számomra a fejlődés, mind a szakmámat, mind a személyiségemet illetően. Ezért jelenleg itthon is új technológiákkal ismerkedem, nyelvet tanulok, és a lelki fejlődésemre is figyelmet fordítok. Szeretek foglalkozni az egészségemmel és a szépségápolással is. Illetve a háztartás, lakberendezés is aktuális téma számomra, tekintve, hogy egyedül élek, és a mindennapjaim része.


Most hirtelen ennyit szerettem volna megosztani magamról, ez alapján remélem sikerült nagy vonalakban képet kapnotok a személyiségemről.


Örömmel fogadok minden kedves üzenetet, de ötletet/tanácsot is arról, hogyan találhatnám meg azt, akit keresek.


Köszönöm szépen mindenkinek előre is!



2020. febr. 1. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Nekem ezen az oldalon is sikerült barátkozni, de az utcán is megismertem érdekes embereket, bár azok nem azok az igazi barátságok, de jóba vagyunk.
2020. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezt örömmel hallom. Bízom benne, hogy nekem is sikerül. :)
2020. febr. 1. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján inkább 31nek feltételeznélek mint 21nek de ezt jó értelemben mondom. Ez egy névtelen oldal, jellemzően pár üzenet után se puszi se pá, lelépnek. De van kivétel és esély mindig van de nem hiszem hogy ez az oldal a leghatékonyabb módja az ismerkedésnek. Van egy barátom akit itt ismertem meg, évek óta dumálunk facebookon. Én inkább /ha mindenképp neten ismerkednék/ face csoportokban próbálnám de nem ilyen "jelizz-lájkolj" csoportban hanem olyanban ami direkt az érdeklődési körödnek megfelelő embereket tartalmazza. Sok sikert
2020. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A Facebook csoport is jó ötletnek tűnik.
2020. febr. 1. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom: mennyire fér bele az idődbe még ezeken túl is új dolgok kipróbálása, például jóga, vagy bármi, ott is találkozhatsz veled egykorúakkal. Esetleg ha környéken van művelődési ház, el lehet járni különféle programokra, jó alkalom lehet az ismerkedésre.
2020. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezen az oldalon ismertem meg 3 embert is
2020. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. febr. 1. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én nem vagyok lány, de sok témában jártas vagyok, nyitott akármiről el tudok beszélgetni, szóval ha van kedved rám írhatsz. :) 22/F
2020. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék, sajnos elég magányosan telnek a napjaim.

19/L

2020. febr. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm, írtam üzenetet. :)
2020. febr. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!