Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan csinálnátok?

Askinggirl1999 kérdése:

Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki azt mondta nem akar tőlem semmit, viszont szívesen barátkozna velem. Hogyan barátkozzak össze vele? Egymástól távoli padban ülünk, másrészt a padtársával nem igazán vagyok jóba, szóval a suliban esélytelen a barátkozás. De ha meg elhívom valahova, vagy programokat szervezünk akkor lehet azt hiszi hogy nem fogtam fel hogy ő nem akar tőlem semmit..Tehát ti mit tennétek?

##barátok #barátkozás #17L ##17F
2020. febr. 1. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátkozzatok,beszélgessetek óraközti szünetekben. A többi majd alakul magától.
2020. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És a padtársa egyben a sziámi ikertestvére is? Vagy ugyan miért ne hívhatnád el őt a padjától, hogy menjetek el a büfébe pl?

Mondjuk más kérdés, hogy én ezeket a “ne járjunk, legyünk csak barik” szitukat sosem tartottam jó ötletnek. Ki akarja kívülről nyalogatni a mézes üveget?

Na de viccen kívül, ez egy olyan barátság lesz, ahol te többet akarsz, szenvedni fogsz. Gondolj bele, pl megölelheted, de csak barátságot fog ő érezni, te meg többet. Vagy pl mi van a barátsággal, ha a srácnak barátnője lesz? A lány tuti meg fogja tudni, hogy te mit érzel, és ez rengeteg feszültséget tud okozni.

2020. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!