Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha újabban elutasí...

Mit tegyek, ha újabban elutasít és kizár a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk és legjobb barátok már több éve, viszont a helyzet egyre rosszabb.

Az üzeneteket nem nyitja meg, csak megnézi az értesítést. De nem válaszol, akkor se ha tudja hogy fontos, hogy sietek éppen vagy pl. :határidőről van szó, értitek.

Nagyon zárkózott, előfordult, hogy a többi barátom is megkérdezte mi baja van, vagy hogy összevesztünk-e mert láthatóan keveset beszélünk.

Már többször szóvá tettem, hogy miért nem válaszol ha egyszer otthon van és nincs dolga. (ezt onnan tudom, hogy snapchaten küldi a képeket de messengeren nem válaszol.)

Nem tudom mit tehetnék. Én nem vagyok tökéletes, valószínű nekem is vannak fura szokásaim. De arra gondolok, hogy untatom, és emiatt nem válaszol.



2020. febr. 1. 22:08
 1/3 Animefanvagyok válasza:
Én tapasztalatból mondom egyenlőre ha ő ignorál(elkerül) akkor te is tedd ezt vele és ha tényleg jóba vagytok/voltatok akkor azt észre fogja venni. De addig ne törődj vele.
2020. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amikor legutóbb "ignoráltam "a barátaimnak állandóan arról beszélt, hogy én nem törődöm vele és depizek.

Egyébként meg napokig nem beszélt velem, nem zavarta a társaságom hiánya.

2020. febr. 1. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy idő után, lehetnek akármilyen jóba a barátok, ők is be tudnak "sokallani" egymástól.


Kell néha a változatosság, kell néha az, hogy ne beszéljetek állandóan. Kb. hasonlóan működik, mint egy párkapcsolat. Ott is ráunnak egymásra, hogy minden percet együtt töltenek a felek.


Nekem is volt ilyen már 2-3 olyan barátommal akikkel tényleg mindent megbeszélünk egymással, néha egy évben max 1-2x, 1-2 hétig egyszerűen nem tudok olyan kedvvel beszélni velük, mert túl sokat beszélünk egy-egy időszakban.


De ezzel nincs semmi gond, kell egy kis távolság köztetek, aztán megint "érdekesek" lesztek egymásnak.

2020. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!