Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy ennyire ambival...

Normális, hogy ennyire ambivalens érzéseim vannak egy személlyel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Szóval. Lány vagyok, van egy nagyon jó fiú "barátom". Azért tettem idézőjelbe, mert nem igazán tudom eldönteni, hogy most barátomnak tekintem-e, ugyanis: egyik nap azt érzem, hogy tényleg a legjobb barátom, mindenkinél jobban megért, bármiről tudunk beszélni, stb. Míg másnap a homlokegyenest ellenkezője, idegesít, legszívesebben vissza se írok neki, és minden amit mond irritál, azt se bánnám, ha nem beszélnénk többet. Ez a két állapot váltja periodikusan egymást, és nem igazán találok rá magyarázatot. Nem az ő viselkedésétől függ, mert ő minden nap ugyanolyan kedves meg rendes velem.

Igazából betudnám valami pszichológiai zavarnak a részemről, de csak vele vagyok ilyen, így szerintem nem velem van a gond.

Egyébként valaki próbálta már nekem bemagyarázni, hogy "elfojtott szexuális vágy" miatt lehet ez, de előre szeretném tisztázni, hogy nem, egyáltalán nem vonz úgy, nem tekintek rá férfiként úgymond, mi több, testileg szinte mindemt megtestesít ami NEM tetszik egy férfin.

Valakinek esetleg volt már ilyen? Vagy mégis mi lehet ennek a magyarázata?


24/L


2020. febr. 3. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Nem az ő viselkedésétől függ, mert ő minden nap ugyanolyan kedves meg rendes velem." "de csak vele vagyok ilyen, így szerintem nem velem van a gond." Hát figyelj, ha ő mindig ugyanúgy viselkedik, te pedig másként, akkor veled lesz a baj. " idegesít, legszívesebben vissza se írok neki, és minden amit mond irritál, azt se bánnám, ha nem beszélnénk többet." Itt is, a "negatív" dolgait csak te éled meg, hisz ő nem csinál semmit, te gerjeszted ezt az utálatot felé. Egyébként simán elképzelhető, hogy valamit érzel iránta, csak próbálod elfojtani. Kicsit túl sokat is írtál arról, mennyire nem tetszik neked, ami árulkodó lehet.
2020. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"testileg szinte mindemt megtestesít ami NEM tetszik egy férfin."

lehet, hogy itt van a kutya elásva. zavar, irritál ahogy kinéz, és van, hogy ez felszínre tör benned, ilyenkor az egész lényét utálod.

2020. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!