Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tételezzük fel, hogy van két...

Tételezzük fel, hogy van két barátnő. Miért hívják egymást r@@ancnak meg k@@vának?

Figyelt kérdés
Főleg úgy, hogy semmi alapja nincs. Engem ez ekkor általában tökre elszomorít, nem tudom, hogy miért. De olyan furán rossz érzés. Sajnálom azt akire ezt mondták. Én ha ezt másra mondanám tuti, hogy nagyon nagy bűntudatom lenne.

#beszéd #iskola #rossz #szomorú #nem értem miért
2020. febr. 3. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem alap nélküli, ismerik egymást, és úgy tűnik már nem divat ezt titkolni.
2020. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A munkatársaim "bu*ikám"-nak hívták egymást, aztán elterjedt róluk a hír higy tényleg melegek. Röhögtek rajta egy jót és leszarták, jól megtrollkodták a sok hülye pletykafészket.
2020. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egymás szemébe mondják, vagy egymás háta mögött? Mi a barátainkkal állandóan egymás vérét szívjuk, de csipkelődős-oltogatós a humora mindenkinek a társaságból. Mondjuk mi ennél intelligensebb sértésekkel szoktuk egymást "kínozni", mindenki viccre veszi a dolgot, de ha idegenként beülnél közénk, csak pislognál, hogy mi folyik itt.
2020. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom hulyeségből.
2020. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mondják egymásnak mert ismerik egymást, és tudják hogy ebben nincs él. Persze ha valami öntelt s eggfej mondaná ezt egyikukre, akkor a másik kikerne magának,de egymás között ez más. A fiatalok között majdnem mindenki, akinek vannak mélyebb baratsagai szokták "ugrani" egymást, és pl lehulyezni a másikat,ugy hogy mindketten tudják, hogy ez nem komoly. Ez sem más.
2020. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert idióták, és szerintük vicces, ha így nyilvánítják ki egymás felé a tetszésüket.
2020. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert azok akarnak lenni csak túl rondák hozzá
2020. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te SOHA nem mondtad senkinek úgy kedveskedve, hogy "Tökfej", vagy "Bolond", vagy hasonló? Abban sincs bántás.

Ez is hasonló, csak cifrább szavakkal.

Mi néha a párommal mondunk hasonlókat egymásnak, semmi sajnálnivaló nincs ebben, ez egy poén. :D

2020. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk is ez volt a suliban. Aztán jót rohogtek rajta. Aztán mikor kiderült, hogy tényleg örömlány, mert pénzért eljarkalt pasikkal, akkor már mindjárt nem tetszett neki a ri..ancozás.

Amúgy szerintem minden ilyen elnevezesnek van alapja. Egy normális csaj nem mond ilyet mindenki előtt a barátnőjére. Szánalmas

2020. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!