Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm meg akar...

A legjobb barátnőm meg akar halni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérlek csak értelmes válaszokat adjatok,nem vagyok abban a lelki állapotban,hogy az idióták válaszait olvassam (elnézést).

Szóval mondja,hogy meg akar halni,meg hogy nincs mellette senki. Az a baj,hogy képes rá.

Segítsetek,mit csináljak?



2020. febr. 4. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal professzionális segítséget kell kérni, nem játék!
2020. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%
Szerintem beszélj a szüleivel
2020. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, hívd fel a lelki segélyt és nyomd a kezébe a telefont.

Vagy beszélj a szüleivel.

Az ilyen nem játék, én ismertem 16 éves lányt aki valóban öngyilkos lett...

2020. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

A fentiek és mond meg neki tapintatosan, hogy nagyon fontos ő neked, szüleinek és sok embernek, és attól még hogy most nem jó valami később sokkal jobb lehet, mint az időjárás elmegy a rossz idő és kisüt a nap. Hallgassatok valami motiváló, de nyugtató zenét, egyetek valami finomat.

Mond neki, hogy mindenki a világon egyedi és pótolhatatlan. Ezért más mindenkinek az ujjlenyomata és felépítése.

Mindenki jó valamiben, csak meg kell találni azt valaki jó matekban, valakinek jó ritmus-zenei érzéke van, valaki nagyon jól főz, valaki jó a sportban stb.

Az élet szép. Vagy valami hasonló nyugtató gondolatok+ima Istenhez+szülők és ismerősök támogatása és reméljük minden rendben lesz...

2020. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd h választhassa azt h megteszi. Sosem fogja megtenni, hisz hajtja a vágy h legyen vkije és az agy kellően egocentrikus ahhoz h addig nem enged mig meg nem kapja amit akar. Azért csomagolja öngyi hajlamba mert az figyelemfelkeltő.
2020. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! A két utólsóval nem tudok azonosulni 🙄

Én mindenben támogatom és mellette állok, folyamatosan biztatom,hogy jobb lesz és ne adja fel. Én mindig ott leszek neki és számíthat rám. Nagyon szeretem őt. Remélem,hogy tudok neki segíteni. Mégegyszer nagyon köszönöm az utolsó kettő kivételével MINDENKINEK! Sokat jelentenek

2020. febr. 5. 22:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek: nem tudom eldönteni,hogy milyen szándékkal írtad, szóval ne haragudj,nem akartalak általánosítani. Csak nem értem,mi az,hogy hagy válassza? Ezt nem lehet annyiban hagyni,remélem megérted.
2020. febr. 5. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2020. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye
2020. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!