Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyerekes a viselkedésem? 24L

Gyerekes a viselkedésem? 24L

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évemben kissé frusztrált vagyok, nem úgy történtek a dolgok ahogy szerettem volna. Talán emiatt az idegesség miatt de az történt hogy a 2 hozzám legközelebbi barátommal is össze-összekaptam, csak idegesítettek, így a legutóbbinál már annyira kivoltam, hogy azt mondtam az egyiknek hagyjon a fenébe. Később a másikkal is ez lett. 2 hónapja nem hallok felőlük és furcsa de nem hiányoznak, jó a nyugalom. Pedig magyon közeláll mind a kettő a szívemhez.

2020. febr. 6. 03:47
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Eljutottál arra a szintre, hogy nem tudod tolerálni a fszságaikat. Szerintem ez nem gyerekes.


Azért jó lenne tudni az okokat. Lehet, hogy egy segítő szándékú kritikát fogalmazott meg, amit nem bírtál elviselni, stb .

2020. febr. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Úgy érzem a kérdésből hogy megerősítést szeretnél, milyen jó is neked egyedül. Sajnos ezzel nem szolgálhatok.

A statisztikád jelenleg: kettő közeli barátból nulla. Ez helytelen, sőt hiba. El fog jönni az ideje, hamarabb mint gondolnád, amikor nagyon bánni fogod ezt. Fél éven belül azt a kérdést fogod kiírni, hogy olyan magányos vagy, és honnan lehet barátokat szerezni.

Ha még lehet, hozd ezt helyre. Mindenkinek vannak rossz időszakai, neked is és nyilván nekik is. Hogy ott és akkor, amikor összevesztetek, éppen ki volt a hülye, így nem lehet megmondani, de nincs is jelentősége. Barátokra szükség van, beszéljétek meg, hozzátok helyre amíg nem késő.

2020. febr. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Már az is gyerekességre vall, hogx 24 évesen lánynak tartod magad, nem nőnek.

Meg fogod bánni, vagy talán már most is bánod, ha ez foglalkoztat. Én is csináltam ilyen hülyeséget, valami pitiáner ügy miatt összevesztem egy baráttal, eredménye? Lassan 5 éve nem tartjuk a kapcsolatot. Azt kívánom, bárcsak ne lettem volna hülye.

2020. febr. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Pedig még sokszor lesz olyan, amikor nem úgy történnek a dolgok, ahogy szeretnéd. Ilyenkor nem az a megoldás, hogy kiborulunk. Meg kell tanulnod kezelni ezeket a helyzeteket, amíg ez nem megy, addig a kérdésre igen a válaszom.
2020. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan amit ne lehetne megbeszélni, de nagyon furcsa hogy erősebbnek érzem magam most nélkülük hogy nem tudják mi van velem, merre tart az életem. Magamra koncentrálok, teljesen titokban, egyfajta nyugodtság és nagyobb magabiztosság fog el. Nem tudom megmagyaráni de valami ilyesmi. Más érzett már így?
2020. febr. 6. 07:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Remélem kielégítő választ adtam.

2020. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Ha a legszrabb választ kell nézni, akkor igen.
2020. febr. 6. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem éreztem még így, de ha eddig kényszerből kellett beszámolnod másoknak az életedről meg, hogy mi van veled, akkor teljesen érthető, hogy jól esik most egy kis nyugalom. Nem biztos, hogy ezek a barátságok építő jellegűek voltak, szóval ha nem voltak azok, akkor nem kár értük.
2020. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a barátságaidat, így csak azt tudom mondani, hogyha most jobban érzed magad, amikor nincsenek, akkor azok vagy nem barátságok voltak, hanem lehúzó ismeretségek.

Vannak energiavámpír emberek és kapcsolatok, azokat jó dolog időben felismerni és változtatni.

2020. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Nem, nagyon szerettük egymást. Azért is fura ez az egész. Nem tudom lehet hogy 3an egyszerre lettünk hisztisek, fene tudja már.
2020. febr. 6. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!