Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondolnátok ha ezzel...

Mit gondolnátok ha ezzel állna elő egy ismerősötök?

Figyelt kérdés

Bevásárol nektek karácsonyra, mmint a te szeretteidnek, hogy neked ne kelljen ezzel bajlódni.

Már abban az esetben ha ténylegy csak nyűg..

Így mindenki jól jár, mert a felajánló fél nehezen éli ki ezen vágyait, mivel neki kicsi a családja.


Természetesen egyeztettek nagyjából az ajándékokról és a végén kifizeted neki a végösszeget. Ő csak az ezzel járó macerától szabadítana meg.



2020. febr. 6. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyilván a keretet is egyeztetitek.
2020. febr. 6. 15:47
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Megköszönném, és elmondanám hogy mi nem ajándékozunk karácsonykor, legalábbis vásárolt tárgyakat soha, szóval tárgytalan.
2020. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valahogyan számítottam erre a válaszra.

Érdekes egyre több embertől hallom, hogy ők koccintanak egyet és ennyi. Én speciel mindig olyan izgatott vagyok, hogy vajon amit kinéztem az hogyan fog tetszeni az illetőnek, nem tudom van egy varázsa a dolgonak.


De az is igaz, hogy akinek nagy a családja az az x év után már tényleg nem tud mit kitalálni, és fárasztó.

2020. febr. 6. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs ezzel. Én is világ életemben oda voltam a karácsonyért. Vannak ilyen emberek.


Ha őneki ez örömet okozna, és neked könnyebbség, érdemes egyszer kipróbálni, miért ne? Aztán ha beválik, lehet többször is.


Egy dologra vigyáznék viszont. Előre adnám neki oda, készpénzben a keretösszeget. Ugyanis vannak olyan, álmodozó, ompulziv emberek, akik vásárlás közben hajlamosak elveszteni a fejüket, a karácsonyi forgatagban főleg (Még ezt is, még azt is, de még ezt is, de még azt is!) és túlköltekeznek. Ha előre megkapott készpénz keret van nála, ez nem fordulhat elő, viszont ha utólagos rendezésben állapodtok meg, abból nagy galiba lehet ilyen esetben, minden jószándék ellenére is.

2020. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek ajándékozni és szeretem is én kiválasztani. Úgyhogy helyettem nem kell elmenni vásárolni, de mindig szívesen veszem, ha mondjuk egy barátnőm elkísér. Tehát kísérőnek örülnék inkább, biztos akad olyan ötlete másnak, ami nekem nem jutna eszembe, sokat szokott segíteni.
2020. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán veszek boltból, előre megtervezett ajándékot. Inkább egész évben járok bolhapiacra és ha valami olyat látok ami tetszhet valakinek azt megveszem, majd a következő ajándékozásnál azt adom.
2020. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek.
2020. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 October15 ***** válasza:
Mi sem nagyon ajándékozunk de ha mégis úgy adódna és valakinek az a "perverziója" hogy helyettem megoldja a dolgot... :D Csak tessék. :D Rémesen szar vagyok ajándékok terén.
2020. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy a családunk, és nem fárasztó ajándékozni, egyszerűen értelmetlennek tartjuk. :)
2020. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!