Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti megbeszélitek a...

Lányok, ti megbeszélitek a szexuális dolgaitokat a meleg barátotokkal?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem, ennek két oka van:

- jobb szeretem ezeket a lány barátnőimmel megbeszélni, hiszen nekik mégiscsak több rálátásuk van a női szexualitásra.

- nem érdekel engem az ő szexuális élete, és miután sosem kérdezett erről, felteszem őt se érdekli az enyém.

2020. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, akkor se fognak a lányok a szexuális dolgaikról beszélni neked ha melegnek tetteted magad.
2020. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, senkivel mással sem beszélem meg. A szexuális dolgaim csak rám és a partneremre tartoznak. Nem is értem mit lehet erről megbeszélni... Részletezzem hogy elégítettem ki orálisan vagy mi?
2020. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt BÁRKIVEL megbeszélni!?
2020. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak nagyon közeli barátaimnak beszélek a szexuális dolgaimról. Ami azért csupán 2-3 emberre korlátozódik.

Egyébként nincs meleg barátom, de ha lenne is csak akkor beszélnék neki erről ha tényleg ilyen bff szintű a kapcsolatunk.

2020. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek meleg barátaim, de ha lennének, se beszélném meg velük...Még a lány barátaimnak se beszélek a szexuális életemről, mivel szerintem ez csak rám és a páromra tartozik, illetve én se vagyok kíváncsi arra, ők mit csinálnak otthon a párjaikkal..
2020. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem, hiába tetteted magad annak, akkor sem leszel előrébb. Amúgy én lány barátoknak sem szoktam elmondani ilyeneket, ez 2 emberre tartozik, nem többre.
2020. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gryphon ***** válasza:
0%
Én megszoktam vele beszélni. Közben néha lepippant, de nem zavar. Végülis ilyen egy jóbarát. Ott segít ahol tud... 23F
2020. febr. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!