Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne menjen rá...

Mit tegyek, hogy ne menjen rá a barátságunk arra, hogy teljesen jelentéktelennek érzem magam a legjobb barátnőm mellett?

Figyelt kérdés
Soha nem volt kisebbrendűségi érzésem, de most van. Lett itt egy barátnőm, egy utcában élünk. Meg kell mondanom, nagyon szép nő és egy szürke egérnek érzem magam mellette. Nekem nincsenek ilyen dögösebb ruháim, nem sminkelem magam, a hajam vékonyka és alig akar a vállam alá megnőni, akármit csinálok és akármit szedek, pedig szervi bajom nincs. Ő meg mindig ilyen dögös ruhákban jár, hatalmas mellei vannak, mindenféle kiegészítő, fenékig érő és gyönyörű fekete haja... Mindenki megnézi, én meg olyan vagyok, mint a levegő :/ Már nem is szívesen megyek vele sehova.. de közben pedig szeretek vele lenni és nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?
2020. febr. 9. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Fogadd el és szeresd magad, valakinek te vagy a preferált típusa. A legtöbb nő életében volt vagy van egy ilyen lekörözhetetlen barátnő, de ettől még neked nem kell kevesebbnek érezned magad, mert nem vagy kevesebb, csak más. Mondhatni, kevésbé látványosabb, de nem rosszabb.
2020. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Hiába próbáltam ellene tenni, nem sikerült. Frusztrált voltam mindig, ha vele kellett találkozni. Sokszor le is mondtam, nem volt kedvem menni. Akárhova mentünk őt biztos észrevették/leszólították. Egy szarnak éreztem magam akkoriban (rengeteg időt töltöttünk együtt) Aztán szépen eltűntem, nem kerestem. Nem tudatosan, hanem csak nem volt kedvem hozzá. Nem haragszok rá, biztos elbeszélgetnénk még. Viszont én azóta jól érzem magam a bőrömben, egyáltalán nem érzem magam szürke kisegérnek. Míg mellette az voltam.
2020. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg beszélném a barátnőmmel ezt a dolgot.

Hogy ezért kedvtelennek érzed magad.

Ha empatikus, és olyan barátnő, mint amilyenre szükséged van, segít elfogadnod magad, esetleg még lesz kedved kilepni a konfortzonadbol is.

Minden a kommunikáción múlik.

Sok sikert!

2020. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!