Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetek hozzám hasonló...

_Ijaszlovag_ kérdése:

Hol szerezhetek hozzám hasonló barátokat?

Figyelt kérdés

Érdekli:

-Magyar történelem, főleg 9-10. + 20. századi --> Ebből kifolyólag íjászat/lovasíjászat esetleg lövészet

-Filozófia

-Teológia

-Politika


Fontos számára a nemzeti öntudat.


Jó lenne, ha a saját korosztályomon belül lennének. Plusz/minusz 2-3 év. (16F vagyok



2020. febr. 10. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ez vigasztal, nekem szimpatikus vagy, csak én sajnos pontosan dupla annyi idős srác vagyok, mint te.


De ha egy tanácsot megengedsz, azért a nemzeti öntudattal bánj csinján, az csak addig szép és jó, amig nem tartod tőle többnek magadat más nemzetiségeknél.

Minden nációnak megvannak a maga kultúrális értékei (még pl. a cigányságnak is)

2020. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok soviniszta. :D De büszke vagyok a népemre, és annak múltjára. Ha tényleg nincs a korosztályomban ilyen, nem érdekes. Amúgy is a való életben inkább felnőttek társaságát keresem.
2020. febr. 11. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak közös vonásaink,ha gondolod írj, pár évvel vagyok idősebb,aztán majd kialakul,ha gondolod.
2020. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A magyar történelem, valamennyire engem is érdekel. Mikor utazok,felnőttek társasága jobb.
2020. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor, van kedved ismerkedni?
2020. febr. 11. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, főleg a nemzeti öntudat rész...manapság azért egy iylen velemszületett dolog nem tud nekem fontos lenni, hisz min múlt hogy pont ide szülessek? Nem tehetek róla, jogom sincs büszkének elnni arra, amit más tett...és ez azért egy elég általános nézet a fiatalabb korosztályban...


De szerintem majd egyetemen egy hasonló témákhoz köthető szakon könnyen tudsz majd ismerkedni, esetleg ilyen nagymagyar koncertek jutnak eszembe, kárpátia fanklub? Istállóknál lovagló óra? Íjászkör is létezik, a hobbijaid mentén szerintem működhet a dolog

2020. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nincs semmi. Régen volt egy Baranta egyesület de leépült. Már csak szablyavívás van. Íjászatot meg én szoktam tartani kisebb kölkeknek, de egyikben sincs fantázia. Csak azért jönnek, mert "hú de menci vagyok mer' én íjászkodok" Lovaglásra van lehetőség csak hát zsíros pénzt kérnek érte, és nem keresek annyit az edzésekkel, hogy azt ki tudjam fizetni, a szüleimet meg nem akarom lehúzni anyagilag, másrészz pedig ez nem hagyományőrző lovaglás. Sok a különbség.
2020. febr. 24. 14:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy időben jártam ilyen koncertekre, hogy Kárpátia, meg ROMER de.. jó ez egoista lesz, de az ott megforduló emberek nincsenek szellemileg az én szintemen, nem részletezném, hogy miért mert nagyon hosszú lenne.
2020. febr. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!