Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnek egyszerű,...

Hogyan lehetnek egyszerű, felszínes emberek a barátaim/haverjaim?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy a jelenlegi haverjaim befelé forduló emberek, ha elhívom őket szórakozni, visszautasítják, azt mondják nem szeretik a hangos zenét és nem szeretnek sok ember között lenni.

Ha pedig egyszerű, felszínes, kifelé forduló emberekhez megyek oda, bunkó stílusban mondanak egy-két mondatot, vagy odébbálnak.

Ezzel azt akarják sugallni, hogy te személyiségileg túl erős ember vagy a szórakozáshoz és nem közénk való?

Vagy azt, ha velünk egy-két mondatnál nem tudsz többet beszélni, akkor autót vezetni, kereket cserélni, hogy fogsz tudni, ha rád kerül a sor?

Hogyan lehet ezekkel az emberekkel egyenrangúan kijönni és az arany középutat nézni?


2020. febr. 10. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Te mi a toszról beszélsz?

Nem gondolod kicsit túl?

Azt meg hogy a kerekcsere stb hogy jon ide, nem is ertem.

Hogy hogy szerezhetel baratkat sokba befolyásolja, hogy te hol élsz, hol szocializalodtal, milyen nemű vagy, hany eves, miel foglalkozol, mennyire vagy ertelmes, meg kb ezer dologtól még.


Probalj olyan embereket talalni, akiknek hasonlo az erdeklodesi kore, celjai hozzad, akik epitik az eleted, ne akik vusszahuznak, kb ennyit tudok tanacsolni, en is igy teszek.


23/F

2020. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem veled van baj, ha senki nem tud veled kijönni, illetve te nem tudsz senkivel sem beszélgetni!
2020. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudok, de csak befelé forduló emberekkel jövök ki jól (bak, bika, szűz, rák, skorpió, halak) és engem, mint győzelem és sikerorientált férfit ez nem hagy nyugodni.
2020. febr. 10. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Horoszkópokat minek sorolsz? Egyrészt semmi értelme, ha viszont hiszek az ilyenekben, akkor tudnod kéne, hogy nem csak az számít, amiket felsoroltàl, mert ott van még a holdjegy, az aszcendens meg ezer más. Két halak is két teljesen különböző ember, nem kell ilyeneket felhozni.

Meg amúgy is miről beszélsz? Azért bunkók veled, mert erős vagy??? Hogy jön ide a kerékcsere? Ne akarj okoskodni, ha nem megy.

2020. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!