Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek két nő közötti...

Szerintetek két nő közötti barátság része a szájra puszi? Van ilyen tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Egy ideje baratok vagyunk, nem vagyunk melegek, mindenkinek van ferje es csaladja is, de szoktuk egymas szajat puszilni, nem csak koszoneskor.

Mas is van így?



2020. febr. 11. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem a barátság része, főleg nem ha köszönésen kívül is megtörténik. Szegény férjeitek.
2020. febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem a barátság része. 20 éves barátság fűz 2 lányhoz is. Ha találkozunk ölelés, és az arcra köszönésképpen 2 puszi. De szájra nem.

Szerintem nagyon nem normális ha szájon csokóljátok egymást ha nem nemi oka van.

2020. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez 100%ig egyenfuggo. Csak személyes véleményeket fogsz megkapni, de a szájrapuszi jelentését a ti, saját, egyedi kapcsolatotokban csak ti ismeritek.

Szóval persze, hogy a része a barátságotoknak ha a részévé teszitek...

2020. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Baratokkal,baratnokkel nincs szajrapuszi.

Nemet szulei vannak az illetonek? Ott nott fel? Vagy roma? Oka gyerekeket szoktak csokolgatni..

2020. febr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szajrapuszi utoljara tinikoromban csinaltuk par lannyal, de aztan errol leszoktunk. Voltam vagy 15 eves...
2020. febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Hármas fiú vagy lány vagy?

Tudom, hogy személyes válaszok lesznek, az is érdekelt.

Igen, német, de ismerem a szüleit és nincs szájrapuszi, meg másokkal sem. A férje osztràk!

2020. febr. 12. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem
2020. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!