Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy veszelhetem at a legjobb...

Hogy veszelhetem at a legjobb barátom elvesztését?

Figyelt kérdés
Nagyon osszevesztem a legjobb barátommal és nem tudom mit csináljak most. Igazából azt mondtam neki hogy ne keressen többet. Régen volt köztünk több is baratsagnal most pedig elhidegultunk már 1-2 hónapja ma pedig nagyon osszevesztunk.

2020. febr. 12. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi barátságnak ki kell bírnia, hogy néha vannak hullámvölgyek is. Ha köztetek tényleg igazi barátság volt, és téged zavar hogy megbántottad, akkor kérj tőle elnézést, mondd meg neki hogy sajnálod ami történt. Az igaz barátok mindig visszatalálnak egymáshoz.
2020. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanebben a cipőben járok, mint te. Annyi különbséggel, hogy immár az 5. éve, illetve hogy hivatalosan mi sohasem jártunk, csak néha volt olyan érzésem, hogy esetleg bejöhetek neki. Ha nagyon a szívére vette, akkor komolyan is gondolhatja, hogy valóban annyira gyűlölöd, hogy nem is fog keresni többet(tapasztalat, az én számból ugyanez a mondat hangzott el annak idején). Ha nem tudtok leülni, és megbeszélni a problémát, valami közös megoldást találni, akkor ugyanaz lesz veletek, mint velünk: kerülgetitek egymást, mindketten szólnátok a másikhoz, csak nem tudjátok, hogy a másik gyűlöl-e annyira, hogy reagálna, és inkább nem történik semmi, így fognak eltelni hosszú évek, és évek után is gyötörni fog, hogy miért nem békültél ki vele. Nem tudom, ki sértette meg a másikat, de az kér bocsánatot, akiben nagyobb a szeretet. Ha nem sikerül ezt megbeszélni, akkor nem is volt ez igazi barátság. Fel kell készülnöd, hogy ha te kezdeményeznél a kibékülésben, attól ő még lehet, nem szeretne, de lehet, hogy pont erre vár, egy próbát megér.
2020. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 1 Azért ez baromira nem így működik. Nem tudjuk mit tett a kérdező és miért vesztek össze, egy igazi barátság sem bír ki mindent, hatalmas szemétséget és árulást nem fog az ember csak úgy megbocsátani, se a barátainak, se a rokonainak, senkinek. Kezdjük ptt, hogy egy barát nem fog téged elárulni, ha pedig megteszi, akkor az mégis milyen barát? Nem lehet mindent egy bocsánatkéréssel elintézni, ahol nincs már bizalom, ott nincs többé barátság sem.
2020. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek veled utolsó. Ha ilyen történne az nem barátság, soha nem is volt.

Barátok nem árulják el egymást.

1.

2020. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek<3
2020. febr. 15. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!