Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eléggé hasonlóak vagyunk...

Eléggé hasonlóak vagyunk engem mégsem tisztelnek vagy közelednének, oka?

Figyelt kérdés

Van A, B személy és egy C társaság, ahol vannak kb 5en. A és B nagyon hasonló.(Tánccsoportról vab szó és a màsik lánnyal egyhúzamban egyetemisták vagyunk, csak ő 2 évvel idősebb, mindketten jól táncolunk. Vevők vagyunk a poénokra. A legidősebbek vagyunk a csoportban. Többiek 14-17 évesek. Egy fél évet kihagytam 1 évvel ezelőtt mert lesérultem. Próbálok kozeledni a tobbiek fele, de mintha meg se ereznek ezt. En mintha nem erdeklem oket. Eleg rosssul esik nem erzem hogy hasonlo szinten tisztelnenek engem is.)

Szoval ha A csinal valamit, mondd valamit ahhoz rogton jon a hozzaszolas es egyettertes, de ha en teszem uhyanezt hasonlo dolgokrol mintha a kutyat sem nagyon erdekelne. Olyan mintha a tobbi beallitotta volna ot falkavezerre, aki ha mondd valamit az ugy is van. De amit en mondok az megkerdojelezheto. Neha erzem hogy ugy allitanak be mintha en lennek a negativ ember mikozben A ember az es tole kapom a beszologatast. Ha viszont visszaszolnek A ember melle allna mindenki mintha ez le lenne irva, hogy ezt kell csinalni.

Mellesleg "A" lány nemreg kozolte, hogy o meg mindig azt a 12 eves embert latja bennem aki anno voltam tancon. (10 eve nyomom)

Pszichologusok vagy emberek, akik hasonlo helyzetben vannak, mint en, ti ezt mivel magyaraznatok es legfokeppen mit csinalnatok?

Udvozlettel: ebbe belefaradtam mar



2020. febr. 13. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Kisugárzás. Ném igazán tudsz ezzel mit csinálni, ez egy adottság, és egyáltalán nem objektív dolog. Ha megkérdznéd a többieket, miért csinálják ezt, nem tudnák megmondani. A maximum, amit hozzá tudnának szólni, annyi, hogy a másik lányt valamiért jobban kedvelik nálad.

Velem is ez volt, sokáig bántott, aztán elfogadtam. Már nem akarom, hogy észrevegyenek, rendszerint csendben vagyok. Ez egyébként még be is jön, mert azóta sokkal többen kedvelnek, és alig van részem visszautasításban.

2020. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

"Ném igazán tudsz ezzel mit csinálni, ez egy adottság"


Már h a fenébe ne tudnál. Minden érzelmed kisugárzik. Ha robot vagy akk érthetően nem.

2020. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, lehet ezzel kezdeni sok mindent, de ezek jóréezt tudattalan dolgok. Minél inkább erőlködik valaki, annál rosszabb lesz.

Önismerettel, személyiségfejlesztéssel lehet segíteni rajta, de az hosszú idő. Nem fog egyik napról a másikra menni.

2020. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vesznek komolyan mert esetlen, tapasztalatlan, gyerekes kinézetű vagy.
2020. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindegyik kommentelőnek lehet igazat adni. Elég hosszasan gondolkodom én is erről. De úgy látszik itt a befelé irányuló javitas lesz profitalo.
2020. febr. 13. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:

De miért jársz ebbe a tánccsoportba? Más helyen nem lenne ilyen gondod.


Én láttam már olyanokat, hogy valaki aki egy adott közegben király volt, egy másik közegben kívülálló. És ugye aki megszokta, hogy kívül van és leszrják, az azt gondolja, hogy biztos vele van a baj, és ezért ott marad.


De aki meg azt szokta meg, hogy ő a csoport közepének a része, az amint észreveszi, hogy kívül van, elmegy, és keres magának más csoportot. Fel sem merül náluk, hogy bármi probléma lenne velük, hanem észreveszik, h nem illenek a csoportba.


Ez sztem attól függ, h milyen az első csoportélményed. Ha szerencsés voltál, akkor nem lesznek később ilyen problémáid, de ha nem jön be a dolog, akkor meg ilyen esetekben magadban fogod a hibát keresni.

2020. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!