Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme internetem barátko...

Van értelme internetem barátkozni?

Figyelt kérdés

Szeretek barátkozni, meg új embereket megismerni. Van értelme interneten próbálkozni?

16/L


2020. febr. 13. 15:44
 1/9 anonim válasza:
Sosem tudhatod, legjobb barátnőm tumblr-ről van :) Teljesen véletlen műve is lehet egy egy barátság születése.
2020. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, van. Élőben lehet találkozni azzal, aki szimpatikus.
2020. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Ha szép vagy akkor gyerekjáték.
2020. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, azzal vannak problémák😂
2020. febr. 13. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, de csak akkor, ha élőben is tudtok rendszeresen találkozni.
2020. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme,sokszor próbáltam már itt a gyakorin is és semmi.Egy fiú.
2020. febr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 12 éves koromban kialakult egy internetes lovas játékon egy nagyon jó baráti köröm. Az ország különböző pontjain élünk, páran már találkoztunk is egymással, minden nap beszélünk. Már nem is "internetes barátként" tekintek rájuk, mert a mindennapjaim részei.


Tehát szerintem van értelme, nekem is már kb. 4 éve tart ez a barátság, és közelebb állnak hozzám, mint azok az emberek, akikkel minden nap találkozok. :D

2020. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van értelme. Élőbeni sok ismerkedés sem jön össze, szóval abból nem kell messzemenő következtetéseket levonni hogy "dehát én próbáltam nem is egyszer és nem sikerült". Sose tudhatod kivel ismerkedsz meg és élőben tovább fog -e tartani a kapcsolat.
2020. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van! Én életemben egyszer felmentem anotalkra unalmamban, ez volt kb 1 éve. Megismertem egy srácot ás azóta is beszélünk, attól függetlenül hogy még nem találkoztunk, mert messze lakunk egymástól.
2020. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!