Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Angliában melyik városok a...

Angliában melyik városok a legbiztonságosabbak, hol érdemes élni?

Figyelt kérdés
Például hallani, hogy Liverpool talán Európa legveszélyesebb városa stb.
2020. febr. 15. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Blackpool. Közel a főváros, de nyugis város.
2020. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
York, Cambridge
2020. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is York, Cambridge, Newcastlet mondanám, de ezeken a helyeken lakbér árak a magasban vannak.
2020. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hull. :)
2020. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 Se közel, se nem biztonságos.


Én a tapasztalataim szerint egyértelműen Yorkshire megyét mondanám a legjobbnak. (Ország az országban, lakossága nagyobb mint egész Skócia)

Azon belül is York, Leeds és Sheffield. Ezekben a városokban voltam már többször is, illetve pont ezek között lakom. Egyébként bent a városban annyira nem érdemes lakni, inkább egy szép nyugis külvárosban, ahol ugyanazért a pénzért egy 3 szobás kertesházat kapsz, mindössze az a hátrány, hogy 20 percet kell bekocsikáznod a városba. Nincsenek London árak, de pár km-el kifelé kertesházat is kapsz egy belvárosi garzon áráért.


Legrosszabbnak általában ezeket mondják: Bradford, talán Liverpool, Blackpool, Huddersfield, meg esetleg Wakefield.

Ezekben mind voltam, de nem mondanám ezeket sem rémesnek. Huddersfield és Bradford a sok muszlim miatt van lenézve, mert szó szerint le van lakva. Az utóbbi ha jól tudom a muszlim kultúra fővárosa Angliában. Bár én ott tanulok már évek óta, illetve vannak külvárosai amik nem rosszak. Blackpool egy tipikusan egyszer elég volt megnézni város. Jó volt a hullámvasút meg minden, de nekem túl rideg ahhoz, hogy ott éljek. Wakefield-et nem értem mert sok a jó környék arra is. Lehet a munkahiány miatt vannak lehúzva ezek a városok, vagy nem tudom.


Szerintem vannak sokkal rosszabb helyek is amik nincsenek feltüntetve a listákon. Mondjuk az a környék ahova épp beköltözik egy román csorda. Leeds egyik külvárosát is már ellepték, szerencsére elég távoleső részen. Egy nagyon hosszú főutat képzelj el, ahol végig százára vannak a román és a lengyel boltok. A románok kint üvöltöznek, késsel hadonásznak és póló nélkül feszítenek. A gyerekek meg a sárban ülnek és ott játszanak. Valami förtelmesen le van lakva az a környék. Attól veszélyesebb helyen még nem jártam Angliában. Úgy éreztem, bármelyik pillanatban leszúrhatnak már csak azért is mert magyar szót hallanak :D


(Csak olyan városokról írtam amikről személyes tapasztalatom is van)

2020. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!