Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meghallt a férfi haverom...

Meghallt a férfi haverom anyja. Illik elmenni a temetésre? A többi lentebb

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, sokat segített rajtam, én 28n. vagyok férjezett, neki van élettársa aki most várja 2dik gyerekét.


Fura lenne ha elmennék az anyja temetésére?

Sokmindent megbeszélünk egymással, mint igazi jó barátok, és segített nekem egy nagyon fontos ügyben is.


Ilyenkor illik elmenni az anyja temetésére, vagy inkább ne menjek?

Nem akarom hogy az élettársa féltékeny legyen, (egyáltalán lehet-e féltékeny)

de elszeretnék menni ,hisz tudom milyen rossz ez neki, és ilyenkor jólesik az együttérzés.


Szerintetek jó lenne ha elmennék?


2020. febr. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne féltékeny a párja? Menj csak el ha szeretnél. A barátodnak vagy jól esne vagy nem foglalkozna veled, hiszen az édesanyja halt meg, van most ennél nagyobb baja is mint hogy te ott vagy e a temetésen vagy sem.
2020. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el nyugodtan. Ha jó barátod, akkor természetes, hogy ott vagy ès támogatod a gyászban is. Aki ilyenen féltékenykedik egy temetésen az nem százas.

Egyébként biztos lesznek sokan, nem téged fognak figyelni, és gondolom más nők is lesznek ott rajtad kívül.

N

2020. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én teljesen egyedűl megyek el, nem lesz ott senki ismerõsöm.

Az élettársa nagyon féltékeny tipus.

A férfi 35éves.

Az anyját soha nem láttam, de érte tenném meg, mert tudom hogy öt nagyon megtorte, és sokszor segített rajtam .

Együttérzésem jelélűl tenném.

Szerintetek jól teszem ?

(nem a szeretom mielott vki félregondolna)

2020. febr. 15. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki nem gondolta félre :| fura vagy nagyon hogy itt bizonygatod hogy nem a szeretőd meg mondogatod hogy féltékeny lenne a párja. Na mindegy.


Menj el azt kész.

2020. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves toled, hogy ennyire segiteni szeretnel. Ez csak az en velemenyem, de szerintem csak ugy ne allits be egy temetesre. Hiszen szemelyesen nem ismerted az elhunytat. En megkerdeznem a helyedben a legjobb baratodtol, hogy szeretne-e ha jelen lennel a temetesen, mert ugy erzed hogy tartozol ennyivel. Akarmilyen joban vagytok, de sok embernel (pl a mi csaladunkban is) de kulon kezeljuk a csaladot es a baratokat. En szemely szerint nem biztos, hogy orulnek ha egy ennyire nyomaszto helyzetben megjelenne ott egy baratom. Lehet hogy inkabb lenne szuksegem csak a paromra es a csaladomra. A masik dolog, hogy ha mar felmerul egyfajta feltekenyseg az elettarsa reszerol a tortenetben, most mindegy h alaptalanul v sem. De mar csak emiatt is rakerdeznek ettol a jobarattol, hogy mit szolna. Mivel a baratom nyilvan nem akarnam olyan helyzetbe hozni, ami miatt az elettarsa elkezd aggodalmaskodni. O jobban ismeri a csaladi viszonyait nalad.
2020. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igaz, már nem mostani kérdés de én is szeretném elmondani a véleményem

Ha számomra egy közvetlen közeli családtag meghalna nekem nagyon jól esne ha egy olyan ismerős is eljönne a temetésére aki nem ismerte nagyon vagy egyáltalán. Számomra azt sugallná hogy annak a valakinek fontos személy vagyok és úgy érzi hogy tartozik nekem ennyivel mert a barátom.

2020. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, enis így gondoltam.

végül nem mentem el, mert elveszítettem pont akkoriban a munkahelyem és ez a srác ajánlott nekem egy másikat. Ott lett volna az a vezető is akinel dolgoztam volna. Nem akartam hogy az legyen esetleg H azért megyek H ott majd beszéljek az illetővel munkával kapcsolatos úgyben és az jöjjön le nekik plusz a felesége miatt sem ,mert nem akartam H kombinaljon a fejébe.

Nem tudom H jól döntöttem e , de akkor végül így alakult.. sajnos..

2020. szept. 27. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!