Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Nemrég bekerültem egy baráti társaságba, ahol mindenki nagyon nyitott és rendes.


Viszont van egy srác, aki hihetetlen flegma velem, pedig semmi rosszat nem tettem.

Egyébként pedig mindenki más felé nyitott és barátságos. Csakis velem csinálja ezt, és nagyon zavar. Pedig nem gondolom magam idegesítőnek, meg szerintem tök hasonlóak vagyunk...


Egyszer, amikor kettesben voltunk, nagyon rendes volt velem, de azelőtt és azután semmi.


Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2020. febr. 16. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet érez valamit irántad,csak a baráti társaságban nem mutatja ki.
2020. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nagyon nem úgy tűnik... Vagy ezt a fiúk is olyan jól tudják leplezni?😅
2020. febr. 16. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki.

Tacskó koromban még előfordult, hogy én is produkáltam ezt a viselkedést, hogy miért, talán azért mert nem tud mit kezdeni evvel és ezért elutasító lesz. Haszna semmi sincs, igazából értelmetlen. Saját gyávaságra, félénkségre adott elutasító reakció. Próbálj meg vele kommunikálni vagy oldani a hangulatot.

2020. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húha... Próbálkozok majd, de elég nehéz ha pl a társaságban amikor én beszélek, elkezd ő is a mellette ülővel. Alapból azt gondolnám, nagyon nem bír
2020. febr. 17. 06:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is benne van a pakliban. Amennyiben tinik vagytok akkor fenntartom továbbra is azt, h bejöhetsz számára.
2020. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!