Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon buta kérdés, de elég introvertált személy vagyok, és nagyon próbálkozok mindenki felé nyitott lenni. Nemrég költöztem Debrecenbe egyetem miatt, és nagyon próbálkozok, sajnos bulikba nemigen járok, mert nincs kivel, illetve gyógyszer miatt nemigen ihatok. Buliba egyedül nagyon gáz lenne mennem, és nem szeretnék olyannak tűnni, aki random emberekhez odamegy hogy sziasztok miújság mert néznének hogy ki a halál vagyok és mit szeretnék tőlük. Órák előtt sem merek már kialakult csoporthoz odamenni, mert félek hogy kinéznének, hogy most miért mentem oda ha nem is ismernek. Kevés barátnőm van már akikkel gólyatáborban ismerkedtem meg, velük a mai napig találkozok és általuk is ismertem meg pár embert, de ők nem igazán keresnek új barátokat, és mindig hazamennek hétvégén tehát velük sem tudok elmenni nagyon. Kezdek kicsit tanácstalan lenni, mert kicsit irigylem azokat, akik 2 perc alatt már mindenki haverja/barátja mindenkinek és én is szeretnék változtatni magamon, hogy minél több embert ismerhessek meg. Szeretnék kinyíli mások felé, és mem antiszocnak lenni.. előre is köszönöm a válaszokat ❣️

2020. febr. 17. 21:32
 1/3 anonim válasza:

Legyen mindig jegyzeted, akkor tuti mindenki a barátod akar majd lenni :D


Viccet félretéve, ha csoportokhoz nem akarsz odamenni, próbálj akkor barátkozni az emberekkel amikor ők is egyedül vannak. Én pl tök jól el tudok beszélgetni szinte bárkivel ha csak ketten vagyunk, de ha már vagyunk mondjuk 6-an, akkor nem annyira tudok érvényesülni.

2020. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️
2020. febr. 19. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már látásból ismernek nyugodtan odamehetsz beszélgetni vagy ha egyedül van valaki azzal is meg ismerkedhetsz és beszélgethetsz. Légy nyitott és kialakul idővel.
2020. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!