Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki munkahelyen nem kommunikál...

Aki munkahelyen nem kommunikál mert introvertált azt miért kezelik úgy mint egy bűnözőt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Aki introvertált az nyugodtan el tud beszélgetni a munkatársaival. Meg eleve a munkavégzéshez is kell kommunikáció.

Te nem introvertált vagy, hanem antiszociális vagy valami olyasmi :D

Biztosan barátságtalan vagy a többiekkel, ezért nem szeretnek.

2020. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

ASZOCIÁLIS esetleg.

igen az antiszocilis tényleg bánözőt jelent, de az más.

2020. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: azért írtam, hogy olyasmi, nem jutott eszembe a pontos szó :)
2020. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2


Mit jelent, hogy valaki aszociális?


És miért baj ha valaki ilyen?

2020. febr. 19. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezelnek úgy. Mondjuk én tényleg introvertált vagyok (csöndes, nem beszédes, nem keresem mások társaságát, de kedves, mosolygós vagyok, ha ők keresnek), nem pedig embergyűlölő meg szociális fóbiás. A legtöbb magát introvertáltnak hívó embernek komoly alkalmazkodási problémái vannak és szociális készségekben csökevényes... Pedig ez nem introvertáltság, csak taplóság. Nem bántani akarlak, csak nézz magadba, hogy mit jelent számodra introvertáltnak lenni. Nem azt, hogy nem tudsz emberekkel bánni, hanem azt, hogy nem vonz a társaság.
2020. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5


Nem akarok emberekkel bánni. Csak rossz tapasztalataim vannak ezért kerülöm őket. Nagyon bunkók

2020. febr. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!