Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt mondta még jobban elment...

Azt mondta még jobban elment tőle a kedve amikor mondtam neki, hogy nem megyek, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőmmel nagyon eltávolodtunk egymástól az elmúlt hónapokban.Lesz jövőhéten egy iskolai program,ahova kötelező menni,viszont én nem tudok menni mert időpontom van valahova (lesz igazolásom).Mondtam neki,hogy nem megyek,erre egy kicsit szomorúnak tűnt és azt mondta,hogy most még jobban elment a kedve attól az iskolai programtól pedig amúgyse volt neki sok kedve hozzá.

Ez mit jelent szerintetek?



2020. febr. 19. 14:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És nem az egyetlen értelmes válasz,az első és a második is az volt bocsánat:DMentek is a zöld kezek
2020. febr. 19. 22:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy azt próbálod meg magadnak belemagyarázni a történetbe, hogy a barátnőd szerelmes beléd, és hogy ezt akarod kihozni. Valószínűleg a többiek is erre gondoltak. Hogy ezt látod emögé a mondat mögé, hogy "most még jobban elment a kedvem stb". Tehát, hogy halálosan, szerelmes szinten hiányoznál neki, hogy esetleg ezt próbálod belemagyarázni. Furcsa is volt egyébként kicsit tényleg.
2020. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

22:28 te melyik hozzászóló vagy szabad megkérdeznem?

Eszembe se jutott ilyen én is lány vagyok😂😂

2020. febr. 19. 22:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Szabad:)

Ez vagyok:

# 3/13 Időpont ma 15:09

Meg ez vagyok:

# 12/13 Időpont ma 22:28

2020. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!