Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti snapen hogyan beszéltek...

Ti snapen hogyan beszéltek egymással?

Figyelt kérdés

Én eddig szinte mindenkivel snapen úgy beszélgettem, hogy csinálok egy képet (magamról vagy amiről éppen beszélünk stb), éd ahhoz írok valamit. Most elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, aki minden snapemre egyszerűen visszaír (az üzenet funkcióval). Nem úgy tűnik, mintha nem akarna beszélgetni, mert kedves meg minden.

(Csak azért is akarok képekben beszélni, mert szerintem személyesebb, és nem is egészen tudom, hogy hogyan néz ki a csaj, szóval jó lenne, ha képeket is küldene)


Nálatok hogyan van?

18/f



2020. febr. 19. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem használom... De ha képet akarsz a csajról, akkor írd meg neki, hogy küldjön, ha mégse küldene, akkor hanyagold! Ilyen egyszerű!
2020. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz ennyire képet? Én 3 hónapig leveleztem a lánnyal úgy, hogy nem láttam. Aztán találkoztunk, akkor láttam először. 6 éve együtt vagyunk.
2020. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sokszor beszélek snapen emberekkel, de általában írok, és mások is írnak nekem. Nem nagyon szeretem azt, amikor valaki folyton képeket küldözget. :D Ha képet akarsz, írd meg neki.
2020. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja nem “olyan” képet akarok tőle. Csak érdekelt, hogy nálatok hogy van.
2020. febr. 19. 21:37
 5/5 anonim válasza:
én pl. csak akkor nézem meg, ha valaki küldött valamit, ha üzenetben írta. amúgy soha, így nyilván chatben bezsélgetek.
2020. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!