Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tanácsolnátok?

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval gimnáziumba járok.. 3an vagyunk barátok de én és egy lány sokkal joba vagyunk(legyen E) mint a másik lánnyal. És a másik lány(legyen L) sok olyan dolgot csinál ami nekünk E-vel nem tetszik pl:titkolozik,másokkal barátkozik,hozzánk alig szól,olyanokkal beszél akiket utál és kibeszél nekúnk de mégis elnevetgél vele,E exeivel beszélget messengeren. És E sokszor kibeszéli nekem L-t de az utobbi par napba megis nagyon nyalizik E L-nek amit ma szova tettem es az volt ra a valasz hogy nem akar egyedul maradni pl ha en nem megyek suliba... ez nagyon felb**ott.. nem tudom mit tegyek... vélemények?

2020. febr. 20. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ne legyél ilyen sekélyes, mert a végén egyedül maradsz barátok nélkül. Mindenki azzal beszélget és barátkozik, akivel szeretne. Ha valóban a barátaid, akkor légy olyan ember nekik, akivel szívesen töltenek időt és akiben megbíznak. Én sem töltöttem volna szívesen az időm tiniként egy olyan baráttal, aki beleszól kivel beszélhetek, barátkozhatok, aki nyalizásnak tartja, ha mással is jóban vagyok. Rettenetesen utálatos embernek tűnsz és ha ők is így érzik előbb utóbb te fogsz "kiesni a körből". Ezek a lányok elméletileg a barátaid. Az ember a barátait azért választja maga mellé, mert kedveli őket, akit pedig kedvelek annak jót akarok és igyekszem önmagáért elfogadni.. Bár te még rettentően fiatal vagy ahhoz, hogy ezt megértsd azt hiszem.


Leegyszerűsítve, ha tényleg a barátaid próbálj meg kedvesebb lenni velük.

2020. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

E-vel kedves vagyok L-el már a törtentek után nem tudok.

A próbléma az hogy E kibeszéli nekem L-t és barátkozik vele csak hogy ne legyen egyedül ha nem megyek suliba.

2020. febr. 20. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Rohadt jó barinők vagytok az tuti... Kétszínű libák. Ők egymást te meg itt beszéled ki őket. Grat.
2020. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!