Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? (Lent leírom)

Mit csináljak? (Lent leírom)

Figyelt kérdés

Találkoztam egy helyes fiúval pesten egy rendezvényen és odamentem hozzá képet csinálni. Megengedte azt ennyiXD Kb fél órával később rátaláltam instán és ráírtam. Beszéltünk egy nagyon picit, pár mondatot kb

de nagyon kedves volt. Ja, és a képet is elküldtem neki. Csak az a baj hogy írtó csúnya voltam azon a képenXDD és szerintem elkönyvelt egy nyomoréknak:( Ez tavaly volt, de nagyon rosszul érzem magam miatta és muszáj megosztanom valakivel.. Szerintetek utál? Ráírjak vagy ilyesmi?



2020. febr. 22. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy normális képet.

Beszélgessetek és tereld úgy a témát, hogy megkérdezze, hogy "és te mit csinálsz", aztán küldj neki egy képet amin épp kutyát sétáltatsz, gép eőtt ülsz, ágyban fekszel, vagy valahol, stb.

Az utóbbi, "jó" kép majd felülírja a korábbit.

2020. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
99%, hogy már rég elfelejtette az egészet.
2020. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Én nem írnék neki az tuti. Nem a kép volt fura hanem random odamenni egy sráchoz és közös képet kérni vele. Már rég elfelejtette.
2020. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!^^ Örülnék neki ha elfelejtette volna azt a bamba fejem, de azt nem említettem hogy pár nappal azután kiposztolta a képet instára.. amin kicsit meglepődtem:/ az egy dolog hogy ő jól nézett ki a képen de én nem:( és nem merek ráírni csak úgy, illetve ő folyamatosan jár arra a rendezvényre és egyszer szeretnék vele mégegyszer összefutni és bocsánatot kérni vagy nemtudom... ebben is megköszönném a segítséget ha valaki adna tippet mit kéne neki mondanom:I
2020. febr. 22. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem felejtette el, tényleg fura random emberrel képet csinálni. Ha én lennék amúgy a srác és tudnám, hogy mondjuk egy fél évvel később is azon rágódsz, hogy szerinted csúnya voltál a képen, én tuti elkönyvelnélek nyomoréknak, és ezt nem bántásból mondom.
2020. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!