Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi-nő barátság úgy, hogy...

Férfi-nő barátság úgy, hogy mindketten bejövünk egymásnak?

Figyelt kérdés
Működhet ez csak barátságként, vagy egyszer az egyik úgyis többet fog akarni? Jelenleg nagyon jó barátok vagyunk.
2020. febr. 23. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem feltétlen kell több egy jó barátságnál. Ahhoz, hogy a barátság megmaradjon, kell beszélni arról, hogy vonzónak tartod a másikat. Kell tudni beszélni arról milyen észvesztően szexi. És meg kell tudni maradni a bókoknál, hogy a barátság örök maradjon és ne rontsa el a sex.
2020. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ajánlom kedves figyelmedbe

[link]

Can Men and Women Be Just Friends? | The Science of Love

2020. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

"mindketten bejövünk egymásnak" vs. "Jelenleg nagyon jó barátok vagyunk"


Ez vagy nem igaz, vagy csak (legalább az egyikőtök) áltatja magát.


Ha meg bejöttök miért akartok csak barátok lenni

2020. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2020. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Ez sosem volt ezek szerint csak barátság, és soha sem lesz az!
2020. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a szöveggel lettél visszautasítva?
2020. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem lettem visszautasítva. Még addig nem jutottunk el, de ha el is jutnánk, akkor sem lennék. Miért kell olyat belelátni a kérdésbe, ami nincs is? Barátkozunk és bejövünk egymásnak, úgy is viselkedünk, mint akik tényleg nagyon kedvelik egymást. Én szívesen lennék vele együtt, ő is velem, de ez nem megoldható (kollegák vagyunk). Ezért maradnánk meg ezen a szinten. De mi van, ha az egyikünk szerelmes lesz? Ez itt a kérdés.
2020. febr. 23. 13:27
 8/11 Vree ***** válasza:
0%
Milyen választ vársz? :D Mondjuk azt, hogy nem, soha, miután leírtad, hogy "bejön neked"? Mit akarsz?
2020. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Mégis milyen választ vár? Értelmeset, de olyat nem tőled nem kaphat...
2020. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért durva, hogy ennyire nem világos nektek. Nem az én konkrét szituációmra kell választ adni, tapasztalatot kértem olyanoktól akik érintettek ilyesmi témában. Nyílván ti nem vagytok azok, de fel a fejjel, majd nektek is lesz valakitek! :)
2020. febr. 23. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!