Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még ötven felett új...

Lehet még ötven felett új barátokat találni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy manapság mindenki a párkapcsolatokat hajszolja, a barátságnak nincs már értéke a mai világban. És miért csodálkozik minden nő, ha elmondom neki, hogy csak barátságot keresek, nem párkapcsolatot (férfival vagy nővel, teljesen mindegy), és miért van az, hogy ha ki is alakul valami barátság-féle, a nők többsége elvárja, hogy barátságban is mindig a férfi kezdeményezze a találkozásokat, mintha csak párkapcsolatról volna szó?

2020. febr. 24. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet még az idősotthonban is, ne add fel.
2020. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz vagy, ha 50 felett még ennyire gyerekes a gondolkodásod.
2020. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi a gyerekes benne? Az, hogy nem a szex érdekel, mint mindenki mást, hanem el tudok képzelni barátságot férfi és nő között?
2020. febr. 24. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Az hogy ezt mèg 50 évesen is kerdezned kell
2020. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja értem szóval az a gyerekes hogy ideírod hogy valami szerinted gáz meg gyerekes és nem találom ki azonnal hogy mire gondolsz és még pofátlanul meg is merem kérdezni... ahelyett, hogy leszólsz másokat abból az elérhetetlen "fenőttes" magasságból, ahol - saját meglátásod szerint - te leledzel, szerintem konstruktivabb lenne, ha vagy nem írnál semmit, vagy a feltett kérdésre válaszolnál...
2020. febr. 24. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, megint csak a szokásos kamu kérdező, hirtelen megöregedett.
2020. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok., legyek kamu kérdező, meg gyerekes, meg gáz, legyen neked igazad, a válaszaid nem fognak érdekelni, figyelmen kívül hagyom őket, remélem, lesz itt olyan, aki komolyan veszi a kiírt kérdést (ahogy én is komolyan veszem).
2020. febr. 24. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

(Tessék, egy komoly válasz)

2020. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kérdést írtál ki és remélem, lehet!


Én is örülnék érdek nélküli barátoknak, de sajnos az én személyiségem, gondolkodásom és érdeklődési köröm, életem hogy úgy mondjam elég érdekes pontosabban nem a szokásos, ami miatt lehetetlen a dolog és mivel senki sem ért meg (még a saját családom is kussoltat, ha beszélnék valami nem hétköznapi témáról), így én már fel is adtam a dolgot.


Neked viszont szívből drukkolok!

2020. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

el tudok képzelni férfi-nő barátságot. Egy városban kell élni, mert az ilyen kapcsolatot ápolni kell.

Nekem 50-esként az okoz gondot, hogy sok ismerősöm "lekvár" lett. Jajj most nem mozdulok ki a lakásból mert hideg van. ilyesmik. Attól is függ mennyire hasonlóak az igények. Mondjuk az egyik fizetős, üldögélős programokra vágyik a másik meg biciklizne akkor sem igazán lehet tartós a kapcsolat.

2020. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!