Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni a mostani...

Mit lehet kezdeni a mostani életemmel?

Figyelt kérdés

Egy kis lelki segítségért jöttem..


na szóval. 17 éves fiú vagyok, introvertált, aki meg se tud szólalni lányok előtt.. Mindenhol cikiznek, keresik rajtam a hibákat tudván, hogy úgyse szólok vissza...



Kezdem az elején.. Egy elég jó általános iskolába bekerültem. 4. osztályban elmentem magántanulónak* és 9. ben pedig visszaváltottam nappalisra és gimiben folytattam a tanulmányaimat. Most 10.-es vagyok.


4. osztályig abban az általános iskolában ÉN és egy MÁSIK SRÁC voltunk a LEGJOBBAK, LEGERŐSEBBEK az osztályban. MINDEN lány oda volt értünk. Akkor még barátként tekintettem a lányokra (is) és csak most veszem észre, hogy ez mégis mekkora nagy szám volt..


4. osztályban elmentem magántanulónak, mert anyámnak megesett rajtam a szíve, mert sokat sírtam, hogy nem akartam iskolába járni.. Azt mondta, hogy ez olyan iskola, ahol nem kell bemenni, és csak otthon tanulsz..


Én belementem, mert számomra az osztálytársak nem jelentettek olyan nagy dolgot.. Hát ez a másik 4 és fél év alatt anynira visszamaradtak a szociális képességeim, hogy mostanra már egy közösség kerülő "hülyegyerek" lettem. Aki nem jár el bulizni, aki nem beszélget egyszerre 20 gyerekkel. Lányokhoz nem emr szólni, stb..


Az elmúlt napokban találtam rá azokra az általános iskolás osztálytársaim bulizós képeikre. Olyan jó volt látni, hogy mennyit változtak. alsós kisgyerekből kész felnőttek. ÉS!! ahogy látom, hogy mennyire boldogok, beszélnek egymással. Semmi akadályát nem érzik ,hogy hozzászóljanak egy lányhoz..



És ez szomorít el a leginkább!!! Ha maradtam olna 8. ig én is olyan lettem volna, mint ők!!!!


Mostanra kissé meghíztam, eltűnt a kockahasam, zsíros "táskáim" vannak az oldalamon. Minden 3. este sírok, mint egy kislány ,hogy mennyire egy elcseszett életem lett!!!!



És ezt (ha jól érzem) a magántanulás hozta létre! És az, hogy anyám nem tartott ott, mint más anyák! Mert mások azt mondták, hogy pedig most felkelsz és bemegyünk az iskolába!!! És ot maradtak. Értelmes, aktív részei a közösségnek, jól érzik magukat, bárhol bárkivel szóbaállnak. És én hol vagyok? Sehol.



Nagyon elszomorít ez, egyszerűen nem tudok mit csinálni. Legszívesebben meghalnék. Már csak arra tudok gondolni!!!!!!!!!!!!!! Vagy visszamennék az időben 4. osztályba!


Mert ők voltak az utolsó olyan emberek, akik osztálytársaim és ebéd közben MINDENKIVEL!! beszélgettek! Mindenki mindenkit tisztelt, elfogadott és bizony szerelmek is fűződtek miattam és az a másik srác miatt!!!


És ez most elveszett. Azért, mert magántanuló lettem és visszamaradtam...


2020. febr. 24. 18:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Kérlek olvassátok el, és mondjatok valamit amivel jobb kedvre derülhetek!



Most egy szakgimnáziumban tanulok.


Ha nem lett volna ilyen az anyám és nem lettem volna magántanuló, akkor most én is egy életerős, izmos srác lennék, aki eljár bulizni a többiekkel, akik emgbecsülik, barátjukként tekintenek rá...

2020. febr. 24. 19:01
 2/28 anonim ***** válasza:

De ha te lettél volna akit végig moszerolnak 8 éven át akkor ma azon agyalnàl hogyan indits tömeglövöldözest suliban ahogy ez lenni szokott ugye

Örülj hogy burokban elhettél eddig kezdödik a kemény élet. Vannak még iskolak

2020. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

És igazából az (is) bánt a legjobban, hogy miből mivé változtam...


Mert alsóban is voltak dagigyerekek, hülyegyerekek, vagy csöndesgyerekek. De én nem oylan voltam. És alsóban egy "partiarc" voltam, mindneki szeretett. Majdnem az összes lány! Mindenki a barátom akart lenni!


Mindenben a legjobb voltam. Kockahasam volt!!



Ehhez képest most egy dagigyerek vagyok, aki csöndes. És nincsenek barátai, mert képtelen találni magának..

2020. febr. 24. 19:03
 4/28 A kérdező kommentje:
2-es. szerintem nem érted... Mások is ugyanúgy sírtak reggel, hogy de anyaaaaa.. nem akarok iskolába menniii.. Anyám olyan "gyenge" volt.. Mindent megengedett.. Semmi szigor nem volt...
2020. febr. 24. 19:04
 5/28 A kérdező kommentje:

Oké, hogy burokban éltem, de kiamradtam minden jóból, és még mindig nem tanultam meg egyedül közlekedni, mert nem kelett sose.. alsóban mindnekiért a szülei mentek, felsőben magántanuló voltam, msot meg felnőttem..



És ha a suliban maradtam volna, akkor szépen lassan tapasztalok mindent, és nem azonnal zúdul rám, mint 9.ben...


Most is a sírás kerülget! Nem vagyok benne biztos, hogy átérzitek..

2020. febr. 24. 19:07
 6/28 A kérdező kommentje:
Ha én mindigis olyan lettem volna, mint most, akkor nem lenne gond! De az, hogy tudom ,hogy mi lehettem volna, na ez az amitől kivagyok...
2020. febr. 24. 19:09
 7/28 A kérdező kommentje:
És akkor alsóban még voltak barátaim. és egy legjobb barátom! Akivel BÁRHOL BÁRMIKOR BÁRMIRŐL! lehetett beszélni. Mindig meghalgatott bármi bajom volt! De ez mostanra eltűnt! Nem bízom senkiben, feszült vagyok ,ha beszélni kell akár egy velem egyidős fiúval is...
2020. febr. 24. 19:13
 8/28 anonim ***** válasza:

Jól van, álljál már le, nem blogot írsz!

Jah, ezt anyukad elcseszte, de ez már a múlt!

Nem 30 éves vagy, hanem 17! Még simán vissza tudsz találni a negyedikes énedhez! Járj újra emberek közé, idézd fel a régi emlékeid, fogyj le, sportolj, erősödj!

2020. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Vannak sérülések, amiket már nem lehet csak úgy leküzdeni, vagy újra felerősíteni. Képtelen vagyok szóbeállni akár fiúval akár lánnyal. Nem vagyok társaságkedvelő.


Gondolom TE, az én ellentétem voltál /vagy, így nem tudod, hogy milyen. Egy klausztrofóbiásnak sem mondhatod, hogy nyugi már, ez csak egy lift, szállj be...



Nekem, MÁR VÉGEM!!! Elcseszte anyám. Ennyi. szar lett az életem. Sosem lesz feleségem, se egy igazi barátom. Sőt.. Olyan se lesz, aki szóba áll velem!!!!!

2020. febr. 24. 19:26
 10/28 A kérdező kommentje:
Ja, és DE! "blogot" írok. Mondtam ,hgy egy kis lelki segítségre lenne szükségem. Ezt nem elhet 2 mondatban leírni. Ha meg nem tetszik, nem szeretsz olvasni, minek írsz?
2020. febr. 24. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!