Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek folyton kóstolgatnak?

Figyelt kérdés

És függően attól, hogy milyen ideállapotban vagyok, mennyit alszok, jól illetve rosszul kezelem.


Amikor kialvatlan vagyok, vagy valami magánéleti problémám van rendszerint kibillentenek az egyensúlyomból és ezt szeretik, mivel úgy jön le nekik, hogy megtörtek, domináns pozicíóba kerültek.


Amikor kialszom magam, és más téren rendben vagyok rendszerint könnyen kezelem a helyzetet és adok egy hideg, rövid, nemérdekelsz választ nekik és nem folytatják.


De mintha mindig arra várnának mikor vagyok rossz idegállapotban, folyamatosan tesztelnek mert élvezik ha tudnak hatni rám.


Hogyan lehet elkerülni, hogy amikor nem vagyok a legjobb állapotomban ne kószolgassanak, mivel ilyenkor csak rátesznek a rossz állapotomra?


2020. febr. 26. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Miféle emberek? Kikkel vagy te körülvéve? Ennyire fontos a véleményük?
2020. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ezt egyrészt beképzeled, másrészt ennek eredményeként túlságosan magadra is veszed.

Lazíts! Nem mindenki a te bolhaszaros életeddel foglalkozik:D

2020. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán túlságosan mindent magadra veszel. És teljesen hétköznapi dolgokat is bántásnak érzel.

Hidd el, nem körülötted forog a világ.

2020. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam néha hasonló helyzetet, de ott általában a szivatott félnél sem volt valami rendben. Pl. volt egy srác, akitől, ha néha 1-1 dolgot kérdeztél, 20 percig nekiállt magát felhúzni és kiabálni. De, tényleg, 1-1 mondat volt csak a munkával kapcsolatban. Olyan is volt, aki elkezdte előadni, hogy ő mennyire jó és mindenki más rossz a cégnél, aztán ezt megunták és adták alá a lovat, de nem esett le az illetőnek az irónia.

Vagy az egészet beképzeled, vagy valamit te is nagyon rosszul csinálsz.

2020. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4


Nem. Az emberek simán kannibálok, simán felfalják a gyengébbnek véltet. Csak lehet nem voltál még tápláléklánc azon végén.

2020. febr. 26. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ugyanazt csináld, mint a jó napodon. A hűvös, nem érdekelszválaszt bevetheted újra, ha már egyszer használt.
2020. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu: mert hagyod magadat, nincs önbizalmad.
2020. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7


De mi? Én nem kóstolgatok másokat? Az önbizalom azzal jár, hogy másokat kóstolgatunk, hogy fa.sza gyereknek érezhessük magunk?

2020. febr. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!