Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elkényeztettem a barátnőmet,...

Elkényeztettem a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett,nem vagyunk leszbikusok.A legjobb barátnőmmel túl engedékeny vagyok,és időnként bunkó lesz.Pl.Múlt héten csináltatott szemüveget,és letette lencsével lefele egy szabadtéri asztalra.Mondtam neki,hogy jajj össze fog karcolódni ha üveggel lefele teszed le erre megkérdezte miért kell mindig mindenbe belekötnöm tiszta idegesítő.(Egyáltalán nem szoktam kötekedni vele)Én ezt jó tanácsnak szántam,gyerekkorom óta szemüveges vagyok csak tudom miről beszélek.

Tehát néha ilyen lesz a stílusa,utána nem szóltam hozzá egy kis ideig és mondta,hogy milyen jó volt az a csönd amíg nem beszéltem hozzá,lehetne ilyen többször.

Valószínűleg ez amiatt van,mert ezt a stílust sajnos elnéztem neki eddig de már kezd idegesíteni.Szerintetek mit tudnék csinálni?



2020. febr. 27. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem barátkoznék vele.
2020. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Észreveszi magát vagy felejtsétek el egymást. Nem a kutyája vagy, de a kutyámmal sem beszélek úgy, ahogy veled a "legjobb barátnőd".
2020. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Őszinte beszélgetés vele, mondd el amit ide leírtál kérdésbe.
2020. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tenném, hogy àtgondolom, miből hittem azt a barátomnak, akit idegesítek a jelenlétemmel. Aztán elkezdeném nem keresni.

Ismerkedj, haverkodj másokkal.

2020. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Mióta ismered? És mióta nevezed a barátnődnek? Lehet, hogy ő nem is tud róla, hogy te milyen régóta szemüveges vagy.

Ahelyett, hogy "jajj össze fog karcolódni ha üveggel lefele teszed le", máskor próbáld úgy megfogalmazni, hogy kevésbé tűnj szakértőnek, kevésbé tűnjön fontoskodásnak, utasítgatásnak (mert ha nem is annak szántad, valószínűleg valahogy így vette), pl. "én nem szoktam üveggel lefele letenni, mert félek, hogy összekarcolódik".

2020. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 és 17 évesek vagyunk.
2020. febr. 27. 16:34
 8/8 A kérdező kommentje:
14 éves korunk óta vagyunk barátnők.
2020. febr. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!