Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a teendö ilyenkor? Mit...

Mi a teendö ilyenkor? Mit tudok csinálni? Teljesen vége van a "barátságnak"? 26/f

Figyelt kérdés

Már elég régóta voltunk barátok. Én 20 éves korom óta dolgozom. Mindenért megdolgoztam. 2 éve 3 műszakba. Elég sok hétvégi túlóra is van. Januártól úgy vagyok vele nincs kedvem semmihez. 1 szabad napom van nincs kedvem jönni menni sehova sem. Belefáradtam folyton fáradt vagyok.


Baráttal sok mindenen végig mentünk már. Főleg régebben.

Ö mindig a könyebbik véget fogja meg az életnek. 6 év alatt ha fél évet dolgozott nem tudom 6 különböző munkahelyen. Mert nem tud felelni reggel elkésik ez az amaz.


Mindig az van lépjek tul a fáratságon kuzdjem le korlátaim stb stb


Megdolgozom mindenért ami van mégsem érzem jónak az életem.


O meg folyamatosan élösködik mindenkin mégis nagyobb respektje van mint nekem.


2020. márc. 1. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Te tartod el a barátod? Ha nem akkor miért zavar hogy hogyan éli az életét?

Próbálj meg valami célt találni amiért érdemes dolgozni. Ha meg nincs akkor basszál te is bele a dolgokba keress egy olyan állást ahol minél kevesebbet kell dolgozni aztán henyélj egész nap.

2020. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az életnek nem az az értelme, hogy halálra dolgozd magad. Nem hiszem, hogy ő csinálná rosszul mert élvezi az életét.
2020. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!