Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez nagyon hülye...

Szerintetek ez nagyon hülye ötlet lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék ismerkedni társkeresőkön vagy barátkozós aplikáción hogy közben van barátom de csak barátságot keresek semmi több.Nagyon magányos vagyok a páromon nincsenek barátaim.Volt valaki hasonló helyzetben?20/L
2020. márc. 1. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki ismerős (aki szintén társat keres) észrevesz és megmutatja adatlapodat a barátodnak, elég nehéz lesz kimagyarázni a dolgot, amennyiben ő nem tud a regisztrációról...
2020. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan ilyen helyzetben vagyok. Van párom, de barátaim nincsenek. Nem hülyeség, de ne társkeresőn, mert oda nem barátkozni jár az ember. Bárhol máshol lehetne, csak azt tapasztalom, hogy előbb-utóbb eltűnnek.
2020. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Társkeresőn nem barátokat keresnek hanem társakat.
2020. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ismerkedjünk, haverkodjunk. Bár a korom elriaszthat, de én sem akarok többet haverságnál (nem kéményseprő vagyok :D)

40/F

2020. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hazug kérszínű nő mint az összes többi...
2020. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért mert barátokat akarok szerezni?
2020. márc. 4. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert egy szavas válaszokat adsz és még kérdezni sem tudsz...
2020. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!