Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kockáztassam a...

Szerintetek kockáztassam a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom előtt évekig tartottam baráti kapcsolatot egy fiúval. A barátom féltékeny minden srácra ezért meg kellett szüntetnem vele és másokkal is a beszélgetést. Egy ideje depressziós vagyok, 1 hete jöttem rá hogy azért mert hiányzik a fiú társasága. Szerintetek felkeressem újra a fiút és tartsam vele a kapcsolatot, vagy idővel ez a hiány elfog múlni?
2020. márc. 2. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szembe kellene nézned azzal a ténnyel, hogy nincs rendben a barátoddal a kapcsolatod. Nem normális, hogy lekorlátozza, hogy kivel tarthatsz kapcsolatot. Ha őszinteségen, tiszteleten, és megbecsülésen alapul a kapcsolatotok, és nem lenne minimum az egyik félnek pszichológiai problémája, nem történne ilyesmi. Ezzel kellene foglalkoznod, ha érdekel a kapcsolatod, még azelött, hogy egy elhanyagolt barátban keresnél menedéket. Illetve attól nem leszel depressziós, mert hiányzik egy fiú barátod. Ha depressziós vagy természetesen még ezzel kellene foglalkoznod, és ehhez sem egy elhanyagolt barátot kellene visszahúznod az életedbe, hanem esetleg kérd szakértő segítségét, vagy mindenesetre tényleg aktívan dolgozz ezen a problémán. Ne elkerülő megoldást keress! Ha ezeket megoldottad, szerintem utána keresd fel a régi barátodat, ha még mindig szükséged van rá, nem azért, hogy ő vidítson fel.
2020. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Az nem normális, ha a párod korlátoz; viszont az sem, ha a depressziód egy másik fiú hiányára vezet vissza.

Szerintem először a te fejedben kellene rendet tenni!

2020. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
#2:+1
2020. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te pl. hogyan viszonyulnál ahhoz ha a pasid a volt nőivel múlatná az idejét a kitalált depressziójára hivatkozva???!
2020. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!