Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudok valamit tenni ilyenkor?

Tudok valamit tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a legtöbb barátom és ismerősöm eltávolodott tőlem. Ha én nem keresem a társaságukat vagy nem írok nekik akkor azt sem tudják hogy élek-e 😅. Nem sok barátom van, sőt egy van aki közelebb áll hozzám mint a többi, de ő sem keres soha. Tudok tenni valamit ez ellen? Vagy ennyire nem érdeklem őket?

2020. márc. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ők nem barátok, egy barát keres, tudni akarja min van veled.
2020. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam: virtuális kapcsolataim vannak. :-(
2020. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jön a tavasz, szervezz programokat, menjetek el ide-oda barátaiddal. Keresd az élőbeni találkozás lehetőségét velük.

Vannak hobbik, bármi, ami érdekel, ami különösen érdekel? Keress csoportokat, ott hasonló kérdeklődésűek vannak, ez már jó alap lehet barátságra.

2020. márc. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ők nem igazi barátok mert azok keresnének de jön a tavasz csinálj programokat és majd alakul.
2020. márc. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!