Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hogy esne, ha a gyerekk...

Nektek hogy esne, ha a gyerekkori barátotok nem hívna el az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Nyolcadik osztályig voltunk osztálytársak, meg legjobb barátnők is, sokszor összejártunk. Miután elkerült másik suliba akkor csökkent a találkák száma, de ha összefutottunk valahol akkor nagyon jókat beszélgettünk (nem egy nagy városban lakunk, előfordul, hogy az ember akarva akaratlanul találkozik a másikkal).

Nem bántottam meg semmivel, ő se engem, nem mondtam semmi rosszat (miért és mit mondtam volna?). Nem gondoltam volna, hogy kihagyna a nagy napjából, de ezek szerint mégis. Más közös barátunkat se hívta meg, szóval nem én lennék az egyetlen, de van olyan akivel még annyira se tartotta a kapcsolatot, mint velem mégis ott lesz.


2020. márc. 7. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy, már megszoktam.

Akikkel általánosba jártam 8 évig utána egyikkel se találkoztam. A feléről azt se tudom élnek e még egyáltalán mert se a faluba nem tudnak róluk semmit és a közösségi médiákon sincsenek fent.


Akivel 5 évig padtársak voltunk meg együtt érettségiztem.

15 év után egy telefonbeszélgetésnyire futotta, még egy találkozóra se, pedig egy városban dolgozunk...

2020. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudom, hogy mennyibe kerül egy esküvő, így abszolút nem érdekelne. Bár amúgy se, nem szoktam ilyen dolgokon kiakadni. Én sem fogom meghívni a gyerekkorom legjobb barátnőmet az esküvőre, hiába nőttünk fel együtt, az idők változnak, azért mert akkor jóba voltunk, ma meg már alig beszélünk, nem fogok tizezreket költeni rá feleslegesen
2020. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elsösorban csaladi ünnep valahol magánügy is. A környezetemben sem hivnak meg baràtokat soha sehova.

Egyetlen rokonom esküvöjen volt csak ott csaladon kivül egy baratnöje aki selyemruhaban jött el melltarto nelkül. Szerintem ezt hogy bnök bàjologjanak az en esküvömön en is kihagynam.

Habar masoknal nem tudom mi az ok.

2020. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagyna
2020. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bizonyos szintig magánügy, de vagy 200 fős lesz a lagzi. Hidegen hagyna, ha nem lett volna jó a viszonyunk.
2020. márc. 7. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Már nem vagytok barátok. Nekem is vannak ilyen általános iskolás barátaim, eszemben sem lenne meghívni és engem sem zavarna, ha nem teszi. Nincs köztünk semmi kapocs 10+ éve, ha látom beszélünk tök jó, de most sem tudom mi van vele már vagy két hónapja. Ez nem barátság, egy ismerős csak.
2020. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nalunk csak a kozvetlen csalad volt, 10 fo osszesen, a rokonok megsertodtek, de azt a penzt inkabb egy naszutra koltottuk, minthogy olyan embereket etessunk es itassunk akikkel evente egyszer talalkozunk.


Olyan embert akivel csak osszefutok neha, akarmilyen jol elbeszelgetunk, es akarmilyen jo baratnok voltunk altalanos iskolaban, nem hivnam meg.


Nem tudom, hogy mennyi rokonuk van, de siman osszejohet az a 200 fo.


Azt meg nem ertem, hogy honnan tudod, hogy azzal aki ott lesz, meg annyira se tartotta a kapcsolatot, mint veled.


Kivancsi lennek azert, hogy az elmult evben hanyszor futottatok ossze.

2020. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2020. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sehogy nem esik.... Nem akkora nagy ügy ez, mint hiszed. Beszéltél az elmúlt 5-10 évben ezzel a bizonyos barátnőddel?

Ha majd lesz esküvőm, én se fogom meghívni az 1-8-ig osztályig és 9-től 13-ik osztályig tartó volt "legjobb" barátnőimet.

Az érettségi után mindenki ment a maga dolgára, elfelejtettük egymást, két szót nem beszéltünk egymással azóta. Miért hivnának meg engem? Vagy én őket? Social médiában néha látom, hogy kivel mi van.

2020. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha heti rendszerességgel nem is, de havonta szinte egyszer legalább. Tudom, legalább megmarad a pénzem, amit nekik szánnék, meg én se hívom meg az összes iskolai barátnőmet az enyémre, de őt én nem hagytam volna ki. Volt olyan akivel évekig nem beszélt, őt mégis meghívta. Nekem azért mégis rosszul esett, hogy nem hívott meg, de akkor így jártam.
2020. márc. 7. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!