Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti kivel és mennyire szoktátok...

Ti kivel és mennyire szoktátok megosztani az érzéseiteket?

Figyelt kérdés
Én nem merek ennyi mindent senkire se rázúdítani, viszont magamban tartani meg nehéz. Ti ezt hogy oldjátok meg?

2020. márc. 8. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Magamban tartom, már 13 éve. :(
2020. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok vele, hogy nem szivesen 'nyafogok' folyton, meg ugy nincs is kinek, nem igazan van kozeli baratnom.

szoval baratnoket keresek!

22L

2020. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig én is magamba tartottam.

A volt tanárommal elég jó a kapcsolatom, így vele szoktam megosztani a dolgokat.

2020. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szoktam kifejezni az érzéseimet, ezt már sokan mondták nekem, hogy ez így nem jó.
2020. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A férjemmel és a barátaimmal, de ha feljönnek dolgok egy beszélgetésben, akkor kb. bárkivel. Nem értek egyet azzal, hogy ez könnyítene bármit is az ember lelkén, nem szeretek panaszkodni, pragmatikus és megoldásorientált ember vagyok és semmit nem segít, ha kibeszélem, de szoktam ezekről beszélni, ha szóba jön bármi kapcsán.

Szerintem a mértéktartás és a megfelelő emberek a kulcs, ha nem özönvízként zúdítod a másikra a panaszáradatot és ha nem csak erről tudsz mindig beszélni, akkor szerintem a barátaidnak és a közeli haverjaidnak nyugodtan megnyílhatsz.

2020. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!