Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék újra szocializál...

Hogyan tudnék újra szocializálódni miután elvesztettem a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

Akit a legjobb barátomnak hittem, 13 év barátság után nagyon ellenséges lett velem és ellenem fordult, a probléma az volt, hogy merőben mást gondolt a világról (az ő hitvallása ,,erősebb kutya baszik", ,,aki hülye az haljon meg" irányt vett), elkezdett vállalkozni építőiparban, ahogy lett pénze, nagyon elszállt magától, engem teljesen leminősített és úgy döntöttem végül, hogy ennek a mérgező barátságnak ideje véget vetni.


Sajnos a baráti körünkben rengeteg volt a közös ember és én semmiképp nem akarok vele többé beszélni vagy találkozni, mert úgy érzem rossz hatással volt rám.


Csak kevés közeli barátom maradt, de mindannyian nagyon antiszociáliásak vagyunk. :,D Régen ezzel a barátommal jártam kocsmázni, társaságba, ő ,,rángatott ki mindig otthonról", de most nagyon elszigetelve érzem magam, úgy érzem, vissza is élt azzal, hogy introvertált vagyok és szociálisan úgymond rá szorultam... Én sose tudtam vagy akartam többnek eladni magam, mint aki valójában vagyok, így nehezen barátkozom, kevés, mély kapcsolatra törekszem.


Viszont úgy érzem, nincs rendben teljesen a szociális életem, 26 leszek nyáron, úgy igazi barátnőm sose volt. :,D Inkább csak sok flört meg csókolózások, lánnyal is csak eggyel voltam évekkel ezelőtt.


Nem tudom hogy tehetném rendbe a szociális életemet, abban bízom, hogy egyetemen lesz lehetőség új barátokra szert tenni, csak ugye mivel sok nálam fiatalabb évfolyamtársam lesz, megint csak nem az igazi.


Bármilyen hasonló személyes történet, tapasztalat sokat segítene most nekem! Előre is köszönöm!



2020. márc. 10. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A tanácsom az,hogy mozdulj ki olyan körökbe,amik lehetőleg fedik az érdeklődésed. Fontos neked nagyon az az egy ember,és küzdesz, ahelyett hogy otthagynád,és keresnél mást. Keress többet. Túl sokat foglalkoztál egyel. Értem én,hogy legjobb haverod volt,de van más is a földön. Ismerj meg minél több embert, aztán majd kiszűröd,hogy kivel érdemes. Válogass.
2020. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!