Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezdjek el egy beszélgeté...

Hogy kezdjek el egy beszélgetést egy olyan személlyel akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Van hogy neten rám írnak és nem merek beszélgetés kezdeményezni vagy nem merek vissza írni pedig szeretnék barátkozni?
2020. márc. 11. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szüleid nem tanítottak meg téged, hogy hogyan kell beszélgetni a másikkal?

Várj, segítek: Köszönj. Kérdezd meg, hogy milyen napja volt, hogy van, írd le, hogy neked milyen napod volt, majd térj rá az érdeklődési körre, mit szeret, hobbik...stb.

Küzd le a gátlásaidat!

2020. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Köszönj, mutatkozz be, aztán mondd meg neki, mi az,a miért beszélgetni szeretnél vele.
2020. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek a tanácsok amiket eddig írtak semmire se jók.

Amit én ajánlok, ha facebookon írnak rád nézd meg a személy profilját onnan tudni fogod az érdeklődési körét keress közös témát vagy kérd meg hogy meséljen olyanról amit szeret és te nem tudsz stb (általában az emberek szeretnek magukról beszélni szóval ez a legjobb)

-Ha játékban keresnek fel vagy te akarsz valakit akkor meg már alapból tudsz témát kezdeményezni: példa: rá akarsz írni egy nálad jobb játékosra, akkor kezdhetsz egy bókkal (az emberek ezt is szeretik) hogy láttad a profilját milyen jól játszik tudna-e adni tippeket stb.


Igazából nem nehéz online társalgást kezdeményezni mert ott kitudod nézni mik a közös dolgok benned meg az idegenben és lehet témát találni, élőben meg ugye ránézésre nem mondod meg ki mit szeret

2020. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló vagyok

Azt kihagytam hogyha fiú vagy és egy lányt akarsz felszedni vagy csak beszélgetni akkor hanyagold a "mesélj magadról" féle szöveget, 10ből 6 lány utálja ha ezt kérik tőle, ehelyett mesélj neki egy sztorit vagy küldj egy képet és ha ő is beszélgetni akar veled megtudjátok egymást ismerni kínos kérésektől mentesen és persze ha beszélgetés közben derülnek ki dolgok úgy sokkal barátiasabb az egész mintha röviden tömören le lenne írva, mondjuk ez igaz fiú-fiú lány-lány beszélgetésnél is.

2020. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

Te is leírtad az érdeklődési kört, ahogy én is az 1. válaszomban.

Szóval most magadat köpted szembe azzal a mondatoddal, hogy, idézem "Ezek a tanácsok amiket eddig írtak semmire se jók."?

2020. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"szia". Próbáld meg, mennifog.
2020. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Bocsi, figyelmes vagy, nekem kimaradt:D

2020. márc. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3.vagyokmegmindig

Mármint az mardt ki hogy írtad az érdeklődési kört. 1.válaszoló lol

Kéne válasz szerkesztési lehetőség ide is

2020. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg attól félsz, hogy nem az a valaki, aki, pár mondatából kiderülhet ez, és offolhatod. De ahogy fentebb írták, úgy kezdeményezz.
2020. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!