Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság ez (még)? Hogy...

Barátság ez (még)? Hogy lehetne ezt normális szintre hozni?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lesz köszönöm, ha elolvassátok.

Van egy mellékállásom, hobbi amiért fizetnek amit szeretek. Csináltam hozzá tanfolyamot, papíron ő ott a segédem, de igazából a főnök többre tartja nagyon jóban vannak. Persze más képzett ember segédje is lehetne. Engem ő visz eseményekre kocsival.


Novemberi esemény alatt kezdődött a barátság.

Mind a ketten 35 körüli, fényesebb múlttal .Ő addig dugott fűvel fával még lett 2 gyereke. 50000 a két gyerek tartásdíja. Én is ő is szüleivel él ők falun apukája lába fáj. Mi városban, szerinte itt semmi dolgom nincs sosem.

Eleinte csajozni, enni jártunk szóval élveztük az életet akkor is kezdett néha okoskodni, és az eseményeken is de az még tűrhető volt. Bár nekem anyagilag kicsit sok volt a sok találkozgatás, utólag kiderült neki pedig nagyon de mégis szinte erőltette. De úgy voltam vele, ki kell mozdulnom (sajnos begubóztam)

Aztán elhívott magukhoz, ő építőipari szakember akkor reggel jött értem, este hazahozott (25km re lakik). Segédmunkásnak, hát én még nem csináltam olyat,amit kért, szerinte ezt egy értelmes embernek könnyen rá kellene éreznie. Hát ő.. :)

Vannak félprofi gépei de másképp teszi el mint nekem megszokott, szerinte mi itthon nem jól csinálunk sok mindent.

Röviden: szerinte csak úgy lehet egy vezetéket rátekerni ahogy ő teszi,vagy hosszabbítót összeszedni.

Mindig mindenben mindenkinél okosabb.

Itthon is szoktunk dolgozni ezt azt, vannak itthon is gépeink, de itt úgy csinálom ahogy nekem kezemre esik.

Most szilveszterkor is náluk voltam, ott is aludtam 2éjjel. Akkor kemencében sütöttünk, szerinte nem jól pucolok krumplit, hagymát, ő azt is jobban gyorsabban csinálja. Na igen! Neki jobban kezére áll.

Mind a 2 en balkezesek vagyunk.

Volt még pár közös munka náluk, amiknél mindig ki lettem oktatva, de egyre durvábban.Elmondom mi hogy szoktuk csinálni, emondja az úgy rossz.

Mindig ott altatott, anyukája nagyon jól süt főz anyukája, apukája kedves.

Barátom kocsival hoz visz, busz ritkán jár náluk.

Elvállaltunk egy fizetős munkát,(panaszkodott hogy kevés a pénze, nekem is jól jön kis mellékes) hát 2 profinak se kevés, de ha ő a profi én meg nagyon kezdő akinek nem áll rá a keze, így extra sok... ez viszont idegesíti kb mint egy kutyával néha úgy beszél velem munka közben utána normális. Korábban is volt ilyesmi de egyre dúrvább.

Persze rájött és magától, valami bocsánat kérős mentegetőzés volt, bár lehet apukája szólt neki valamit.(ő is jár velünk dolgozni, de nem sok mindent tud csinálni).

Miattam a munkával nem haladunk, ő nem segédmunkásnak visz hanem hogy betanítson, tehát önálló munkát vár el. Mindig ígéri hozza valami haverját is de egyik se jön el valamiért.

Na kb tíltanám,mindenhol ....

DEEEE!!!!! Mint írtam van egy fizetett hobbim amit nagyon szeretek, ottani döntéshozó főnök nagyon jó barátja, ha most a barátommal összeveszek lehet kirakat amonnan is, azt pedig nagyon bánnám.

Másik dolog mivel lassan náluk élek, néha ha mondom,hogy mennék ide vagy oda jön értem kocsival és elvisz, kicsit lekötelezve érzem magam.

Rengeteg apróságot írnék még,de így is hosszú.



2020. márc. 11. 22:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt: messenger!!! Ha nem találkozunk beszélgetni kell, ha sokáig nem válaszolok (de látta,hogy láttam) szóvá teszi.

Röviden,eleinte örültem egy csajozós pajtinak aztán jól esett kicsit segíteni neki(k) de eldúrvúlt. Másrészt örűltem, hogy a főbíró legjobb barátja velem barátkozna.

2020. márc. 11. 22:19
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki bármit leszűr ebből, lényegtelen adatok halmaza, annak gratulálok.
2020. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!