Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A story röviden annyi hogy...

Ne bizz senkiben! kérdése:

A story röviden annyi hogy volt egy legjobb barátom és összevesztünk és már vége a barátságunknak, és amúgy én döntöttem úgy h kiszállok ebből a barátságról, de akkor mert álmodtam azt, hogy kibékültünk?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 06:11
 1/6 anonim válasza:
59%

Valójában nem is voltatok barátok....

Húúú...mi is hányszor összevesztünk,leugattuk egymást de 5perc múlva már mint ha nem lett volna semmi....

Aki valódi barát azzal nem lehet összeveszni főleg úgymond végleg...

2020. márc. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igen nekünk is volt pár vitánk de mindig kibekultunk de most mas a helyzet már kb fel éve nem beszelunk...
2020. márc. 12. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ennek a kapcsolatnak már harangoztak...
2020. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat valószínűleg
2020. márc. 20. 06:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Tedd a szívedre a kezed: ugye, kicsit sóvárogsz utána? Ezért volt az álmod. Fél évnyi szünet viszont elegendő lehetett meki arra, hogy kapcsolatot kezdjen mással. Mivel Te szakítottál, ezért neki fájhatott jobban. Gondold végig, hogy nem döntöttél-e elhamarkodottan, volt-e oka, mégpedig olyan oka, amit nem tudsz a jövőben tolerálni.

Ha gondolod, érdeklődj utána, hajlandó lenne-e újra elkezdeni.

2020. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen nyilvan kicsit sovargok mert meg is csak ő volt a legjobb baratom már szinte a testvérem de az a baj h volt okom mégpedig nem is 1.....

Huuuu erre meg nem is gondoltam h neki milyen lehet....

2020. márc. 27. 04:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!