Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ebből lehet még...

Szerintetek ebből lehet még "normális" barátság? (Többi lent, hosszabban)

Figyelt kérdés

Szóval van egy "legjobb" barátom. Legalábbis én teljesen így tekintek rá, és elméletileg Ő is rám... Na de itt a bibi, amiért azért elgondolkodok rajta néha, hogy komolyan mondja-e.


Alapvetően mindennap beszélünk facebookon erről-arról, teljesen normálisan. Viszont ez is csak akkor jön létre, ha én keresem Őt. Nagyon - de tényleg nagyon - ritkán keres Ő is engem ugyan, de az tényleg kevés. Sok mindent tudunk már egymásról, tehát egész jól megismerkedtünk az idők alatt.


Mindig attól félek, hogy éppen zavarom, vagy éppen már túl sok lesz már belőlem, de mindig azt mondja, hogy se nem zavarom sosem, és nem is idegesítem, keressem amikor jól esik. De sokszor már szégyellem magam, hogy mindig én keresem a társaságát. Viszont nem tudom megállni, hisz én még sosem bíztam ennyire senkiben sem, és sosem tudtam tenkinteni senkire sem úgy, mint legjobb barát, viszont Ő ezeket kiérdemelte.


Azt érdemes még tudni, hogy a barátságunk facebookon alakult ki, ám egy találkozót sikerült lebeszélni vele. Szerintetek ennek a találkozónak így egyáltalán van értelme? Van esély, hogy talán akkor jobban összekovácsolódunk?


Illetve, amíg nem jön el a találkozó ideje, hogy tudnám jobban "felépíteni" a barátságunkat? Mit tegyek, hogy jobban érdekeljem őt?


Lehet, hogy emiatt most sokan hülyének fognak nézni, de nagyon nem szeretném elveszíteni. Ezért kérem a Ti segítségeteket, hogy hogyan tudok javítani a helyzeten? Illetve van-e esély arra, hogy a talélkozó után jobban összekovácsolódunk?



2020. márc. 12. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Két megoldás lehet, bár én inkább a másodiknak vagyok a híve.

1. Ne keresd és meglátod ő mikor fog kapcsolni, és érdeklődni. Ha semennyire, az mindent megmagyaráz, hagyd a fenébe.

2. Őszintén megkérdezed tőle mi az oka annak, hogy ennyire egyoldalú ez a barátkozás.

2020. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából az a baj, hogy az első opció kilőve, mert én valahogy nem tudom megállni, hogy ne érdeklődjek felőle, mi a helyzet. Tehát csak gyötörném magam. :/


A másodikkal meg az a baj, hogy Ő is leírta már, hogy ugyanúgy vélekedik, mint én, vagyis legjobb barátjának tart, így szerintem csak tolakodásnak venné ezek után...


Btw, azt elfelejtettem beleírni magába a kérdésbe, de nekem még az is feltűnt, hogy mintha némítva lenne nála a beszélgetésünk. Legalábbis nekem úgy tűnik, hisz tegyük fel írok neki 1 órája, de látom, hogy alig 25-30 perce posztolt valamit, de az üzenetet nem látta, majd csak később nézi meg, és válaszol rá. Ezt most csak én képzelem be, vagy esélyes?

2020. márc. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!