Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is megfigyeltétek, hogy...

Ti is megfigyeltétek, hogy 20-22 éves kor felett nagyon nehéz bármit is kezdeni a barátnőkkel?

Figyelt kérdés

A férfiaknál teljesen más a helyzet, ők spontán is tudnak találkozni. Én most az egyetem végén döbbentem rá, hogy már a többség a barátjával lakik, egyre kevesebbet mozdulnak ki, vagy a hátam mögött szervez találkozókat más ismerőssökkel. Nekem kell mindig felkeresnem őket, maguktól már nem írnának korábban. Az új ismerőssökkel meg nagyon felszínes a kapcsolat. Van párom, de mégis úgy érzem, egyedül vagyok.

Valaki más is tapasztalt már hasonlót? Van erre megoldás?

21L



2020. márc. 12. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Én azt figyeltem meg, hogy ahogy a barátnőimnek párjuk lesz, onnantól kezdve nincs szükségük további emberi kapcsolatokra. Ezért nem is zaklatom őket azzal, hogy találkozzunk, menjünk ide-oda, mert egyrészt nem érnek rá, mert most a pasi jön, jövő héten meg a pasival megy x helyre, utána meg ő megy a pasihoz, másrészt pedig nem vagyok kíváncsi arra, ha valaki a pasival chatel 10 másodpercenként, amikor velem van a nagy nehezen leszervezett találkozónkon. Inkább nem szakítom el őket egymástól, ha ennyire nehéz az elválás még pár órára is.
2020. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ó, várd csak ki a 30-at, amikor már ki sem dugják az orrukat a család-munkahely-háztartás háromszögből. Én már feladtam, hogy valaha lesz még barátnőm :(
2020. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Detto. Az en anno legjobb baratnom is miota parja van sose er ra. Kiabrandito, mintha addig csak egy helyettesito lennel ameddig lesz parja. Nekem is van parom, de rajottem az evek alatt hogy nem szabad attol a baratokat elhanyagolni. Sajnos ez nem mindenkinek esik le.
2020. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!