Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon megromlott barátság...

Egy nagyon megromlott barátság lehet még újra jó? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 2 éve, hogy az egyik legjobb barátnőmmel nagyon csúnyán összevesztünk, sok rossz dolgot tettünk/mondtunk egymás ellen, amit így ennyi idő után szörnyen sajnálok. Néha találkoztunk az utcán, de nem is köszöntünk egymásnak, egyszer részegen felhívott és bocsánatot kért, de ugye részeg volt szóval gondolom nem számít és ez is már több, mint egy éve volt. Most lesz a szülinapja és arra gondoltam írok neki, mert nagyon hiányzik, de le vagyok neki tiltva facebookon és a száma sincs már meg, szóval igazából nem is tudom hogyan tudnám megoldani. Illetve egyszer írtam neki egy smst, amire nem válaszolt, szóval több, mint valószínű, hogy ő abszolút nem kiváncsi rám, de néha reménykedem, hogy talán én is hiányzom neki valamennyire. Tudom, hogy már semmi se lehetne ugyanolyan, de szerintetek van rá esély, hogy ha nem is legjobb barátnők, de jóban legyünk újra? Veletek volt már olyan, hogy azt hittétek helyre hozhatatlan a baráti kapcsolatotok, de aztán valahogy mégis sikerült tisztázni? Szeretném lezárni magamban a múltat és semlegesen gondolni rá, de sajnos nem sikerül és sokszor szomorú vagyok miatta.

24/L


2020. márc. 12. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem írhatsz, ha gondolod. Szívesen meghallgatlak, és mesélek én is.
2020. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme! Felejtsd el! Én magam részéről tudom hogy akik voltak nem voltak igazi barátaim és én nem akarok már tőlük semmit! Hagyd békén bármi is volt. Ignorál keress új barátokat. De a barátság amúgy se egyik napról a másikra derül ki hogy igazi e de ha szerencséd van jelekből észreveheted hogy igazi e vagy sem.
2020. márc. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én speciel ha a fejét rázogatná előttem hogy nem hagy békén akkor is ignorálnám és ha nem ért a szép szóból tennék róla hogy egyértelmű legyen hogy Nem!
2020. márc. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!