Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagálom ezt a kapcsolatmeg...

Túlreagálom ezt a kapcsolatmegszakítást vagy jogosan lépett le?

Figyelt kérdés

Volt egy internetes barátom ma reggelig. Már tavaly év vége óta leveleztünk változó rendszerességgel. Nagyon hosszú üzeneteket váltottunk, és nagyon sokféle, mély témát részletesen kiveséztünk, tehát nem csak hébe-hóba chatelgettünk.


Nekem vannak lelki és fizikai gondjaim, amikről tudott, ezért előfordult, hogy sokáig nem reagáltam. Amikor padlón voltam, akkor nem volt kapacitásom 1000 szavas levelekre, de ilyenkor írtam is, hogy "Bocsi, most ez van, ha jobban leszek, akkor írok".



A legutóbb kihagyás a részemről két hetes volt. Lelki mélypont is volt meg egy hetet felölelt belőle egy durva influenza, amiből csak most kezdek kimászni. Lázas voltam, hánytam stb, még olyan állapotban se nagyon voltam, hogy kikapcsolódásként megnézzek egy filmet. De már napok óta érleltem az elhatározást, hogy ha kicsit jobb bőrben leszek, akkor válaszolok.


Ma reggel úgy is kapcsoltam be a számítógépet, hogy "na, akkor az első dolgom lesz, hogy válaszolok neki". Utána látom, hogy jött már tőle egy üzenet, miszerint most nem lesz ideje azzal az oldallal foglalkozni, amin beszélünk, ezért törli a profilját. Más elérhetőséget meg nem hagyott.



2020. márc. 14. 15:19
 1/7 alletta ***** válasza:
76%
sajnos akkor nem voltál fontos neki. ha igazán jelentett volna valamit chates kapcsolatotok, megírta volna, hogy milyen e-mailen, vagy hogyan éred el őt.
2020. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Szoltal neki legalabb, h most nem fogsz egy darabig valaszolni? Vagy csak ugy otthagytad 2 hetre aztan most meg csodalkozol? Eleve mit gondolsz, mi az a chates barat? Elarulom: semmi. Az nem emberi kapcsolat. Nem lattad es nem talalkoztal vele, a kotodes szinte minimalis. Ami a legnagyobb problema viszont, h nem tudom mit varsz. Illik szolni, h bocs: beteg vagyok. Annyira nem lehettel beteg, hogy ne tudj neki 1! mondatot irni. Ennyire vetted ot figyelembe, ne csodalkozz, ha o nem tart rad igenyt. Te se tartottal ra. A chatben pont az a jo, hogy este mikor mar az agyban vagy es mondjuk lazasan nezed a videokat akkor siman tudsz potyogni valamit. De azert ne legyel mar hulye: nem az oldalt unta meg. Le lettel epitve, koptatva, koccoltatva. Semmibe vetted es elege lett. Maradj csak a netes baratkozasnal, az eleg neked.
2020. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik félnek is megterhelő tud lenni, ha csak úgy eltűnsz. Az ember türelme, megértése véges. Eldöntötte, hogy ő nem akarja ezt a barátságot veled, joga van hozzá.
2020. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: Szövegértés...


" Nagyon hosszú üzeneteket váltottunk, és nagyon sokféle, mély témát részletesen kiveséztünk"


...



"tehát nem csak hébe-hóba chatelgettünk."


...


"Amikor padlón voltam, akkor nem volt kapacitásom 1000 szavas levelekre, de ilyenkor írtam is, hogy "Bocsi, most ez van, ha jobban leszek, akkor írok"."

2020. márc. 14. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hibáztatom, nehéz jó barátnak tartani azt aki folyton eltűnik főleg ilyen rövid ismeretség mellett . Nekem is vannak ilyen "barátaim", igazából csak ismerősök, nem ők jutnak eszembe ha valami öröm vagy bánat ér. Egy barátság két emberen múlik ő eddig bírt igazodni az igényeidhez.
2020. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megunta. De ez nem csoda.
2020. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!