Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol/hogyan tudok új barátokra/...

Hol/hogyan tudok új barátokra/társaságra szert tenni?

Figyelt kérdés

Ilyen időszakban is főleg, mert a jelenlegi barátaim eléggé elhanyagolnak és szeretnék új társaságba keveredni.

Ez az ismerkedés, barátságok kialakítása vagy akár kapcsolatnak a kialakítása mindig is nehéz volt nekem...

Régebben sikerült egy baráti társaság kialakítása de ők valahogy nélkülünk rendeznek programokat, kiváltak, szétoszlott...

Nem tudom hol vagy hogyan lehetne így ismerkedni, aztán főleg nem ilyen kapcsolati téren, mert eddig mindig valamelyik barátom mutatott be egy lányt és úgy elkezdtünk beszélgetni és jól elvoltunk. De nem emiatt oszlott szét, ez soha nem volt probléma és teljesen normális ha sok időt töltünk együtt megkedveljük egymást. Hanem így mindenki ment a maga útjára, mindenki más társaságokat keresett inkább és én igaziból itt maradtam, nekem nincs más...

Valakinek valamit tipp vagy tapasztalat?



2020. márc. 15. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan emberekkel kéne találkoznod, akiknek hasonló az érdeklődési köre.Én például a metal zene / koncertrejárás utján ismertem meg sok barátot.
2020. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal jársz a legjobban, ha nem társaságba mész, hanem csak kettesben alakítasz ki kapcsolatokat. Akár többet is, de egymástól függetlenül, ne is tudjanak egymásról. Így nem lesznek ilyen problémák.
2020. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De most nincsenek koncertek a vírus miatt...

De 1 embert sem tudok hogyan tudnék "toborozni" vagy valahogy kialakítani valamit

2020. márc. 15. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor velem esetleg felveheted a kapcsolatot :)
2020. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt is megpróbálhatod, meg elvileg vannak olyan facebook csoportok is ahol lehet, hát nekem utóbbi nem igazán jött be, de innen gyakoriról sikerült pár barátságot kötnöm ami elég rég óta tart és elég gyakran tudunk találkozni. Szóval próba szerencse 😃
2020. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!