Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek utál még?

Szerintetek utál még?

Figyelt kérdés

Egy barátommal nagyon össze vesztünk a lényeg az, hogy hazudtam neki elég szar ügy, nem reszletezném. Azóta eltelt két év. Mostanában közös haverokkal mikor találkoztunk ilyeneket mondott nekem mikor ketten maradtunk, hogy jó lelkű vagyok stb, meg néha még ha csak muszájból is de elkezd velem beszélni ilyenkor. A barátságunk teljesen megszűnt sajnos, de mostanában ezeket megteszi, eddig hozzám se szólt, csak ritkán. Küldött üzenetet is születésnapomra, ezen is meglepődtem. Szerintetek utál még? Próbáltam megkérdezni mi van de kerüli a témát. Én csak nem akar, hogy utáljon. Mert eddig úgy éreztem utál és nagyon kivoltam miatta.

22 évesek vagyunk /F


2020. márc. 16. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg utál, és utálni is fog egy életen át, mert mélyen megbántottad és nem kértél tőle őszintén bocsánatot, ha és terméstesen élő szóban, nme neten meg telefonon. Próbál veled kedves és udvarias lenni, azaz esélyt adni arra, hogy kapj már az eszedhez és tisztázd a dolgaidat, ha a barátja akarsz maradni - de te nem veszed a lapot.


Mindig annak kell bocsántaot kérnie, aki hibázott és a másik lelkébe gázolt. És utána soha többé nem szabad ugynaazt a hibát elkövetni, különben az egész nem ér semmit.

2020. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem többször is.
2020. márc. 16. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami megtörtént megtörtént. Emberek vagyunk. És nincs olyan, aki nem hibázna olykor olykor.

Két év eltelt.Re bocsánatot is kértél. Akkor neki kellene lépnie. Ez már önzőség a részéről.

2020. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fog megbocsátani már... ebben biztos vagyok, vagyis nem leszünk jó barátok. Nekem a lényeg hogy ne utáljon. De nem tudom ezt sem hogy utál e ha ezekre képes volt. Egyszer felhívott telefonon buli után részegen, mert elfelejtett elköszönni. Utána beszéltem vele másnap szóba se hozta a témát. Lehet így utálni valakit, hogy ilyeneket tesz?
2020. márc. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!