Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutálnak a haverjaim és...

Megutálnak a haverjaim és idegbeteget csinálok belőlük mert rossz vagyok egy játékban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hagyjam ott őket? Másfél éve a barátaim az interneten, de már mindannyian "utáljuk egymást" és rosszul vagyunk egymástól. Másfél éve minden nap 10+ órákat beszélünk és játszunk különböző játékokkal. Viszpmt van egy játék ami a fő játékunk, és abban nem hogy fejlődtem volna, inkább rosszabb lettem sokkal, pedig azzal tényleg minden nap 4-5 órát játszunk. És már gyűlölnek érte. Egyszerűen nekem ég a pofám, amikor játszunk. Egyszerűen olyan hibákat vétek, amik miatt élvezhetetetlenné teszem a játékunkat. Pedig szeretnénk jó játékosok lenni, versenyekre járni, ha már az életünket a gép előtt tötltjük, legalább kis pénzt nyerni vele. De nem lehet, mert olyan idegbetegek tőlem, ordibálnak velem, a földig szidnak, halálomat kívánják.... MInden este hajnali 3-kor végzünk és rosszul vagyok, hányingerrel és 200-as pulzussal megyek aludni. Rossz érzés másnap feljönni hozzájuk beszélni vagy játszani, de alami miatt függője vagyok a mérgező társaságnak és a megalázásoknak. Sírhatnékom van, pedig csak 1 gombnyomás lenne leválnom. De ha leválnék, senkim nem maradna. 20 éveseket már nem találok, akik nyíltak új emberekre, mindenhol zárt társaságok vannak. De ez sem jó, hogy mindenki üvöltözik mindenkivel és mindenkinek 200-as szívverése van a másiktól. 10-en üvöltözünk egymással, és szidjuk a másikat. Mint az állatok. Hagyjam a fenébe az egészet? Vagy maradjak, ha úgy sincs más?

2020. márc. 18. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Jobban tennéd, ha elkezdenél élni 20 évesen, és nem töltenél 10 órát naponta a gép előtt olyan emberekkel, akiket valószínűleg még nem is láttál személyesen. Te nem dolgozol/tanulsz?
2020. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Láttam párat személyesen közülük, de a 80%-a az ország másik felén lakik. De, egyetemista vagyok, dehát most amúgy sincs iskola, aztán ha van is, ritkán járok be, csak amire kötelező. Hogyan kezdjem el élni az életemet? Azt se tudom, milyen a kinti élet, félek az emberektől, iskolán kívül egész nap otthon gépezek, félek a lányoktól, félek a szextől, utálom a bulikat, félek éjjelig kint maradni. Én még anyuci pici fia vagyok 20 évesen, kb egy 12 éves szintjén ragadtam, akkor kezdtem el számítógépezni, 8 éve erős függő vagyok.
2020. márc. 18. 00:54
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerezzél nőt!!!
2020. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
HOGYAN!!!! 140 kilós vagyok, nem sportolok (ha sportolnék is maximum 4 év alatt fogynék le 100-ra de akkro is kövér maradnék, szóval akkor sem lenne nőm). Kerülnek a lányok, mint büdős fekáliát az utcán. Nem tudom amúgy sem elképzelni magamat lánnyal, fúj egy ágyban feküdni más emberrel, meg alapból is beengedni valakit az aurámba? Elég undorító belegondolni.
2020. márc. 18. 01:16
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
1es neked mi közöd ahhoz hogy dolgozik vagy tanul e, ha???
2020. márc. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked szakemberre van szükséged, és sürgősen.


Keresd a neten lányok társaságát. Van olyan lány, aki a mackókat szereti, adj magadra, kezdj el fogyózni.


Otthon is mozoghatsz.



Egyszóval. Tegy magadért, mert más nem fog.

2020. márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a csajozás sikertelensége a külsődön alapulna. De ha már ennyire zavar akkor azt tanácsolom, hogy gondolkodj el az életeden, hogy mi vezetett idáig és mit kellene változtatni. Azért félsz a külvilágtól, mert évek óta drasztikusan introvertált életmódot folytatsz. Nem voltak igaz barátaid akikkel eljártál volna bárhova, az egyetlen barátod a számítógép volt. Annak idején én is ilyen voltam. Féltem az emberek társaságában lenni, minden nap gyomorgörcsöm volt a suliban és csak azt vártam, hogy mikor érek haza, hogy utána késő estig a számítógép előtt ülhessek. De változtattam az életemen és szocializálódtam. Életem legjobb döntése volt. Hidd el, ha korlátoznád a számítógépezést és beiktatnál a napi rutinodba pár óra aktivitást, máris jobban éreznéd magad. Ráadásul ez a fogyásban is segítene. Továbbá nem ártana egy jó baráti társaság akikkel hétvégén eljártok szórakozni / csak meginni 1-2 pohár sört. Ezek mind sokat vinnének előre az életben. Nem könnyű meló 20 évesen felhúzni magad, de viszont még elkésve sem vagy. Fiatal vagy, előtted az egész élet. Tessék kimozdulni és világot látni (na meg jó magyar bulákat ;)) Minden jót!
2020. márc. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Minek neki nő, amikor a saját függőségét sem tudja kontrollálni? Egyedül is nehéz az élete, de meg egy másik, teljesen más nővel foglalkoznia baromi nehéz lenne.


En azt javaslom ne csinálj semmit, csak folytasd. Annak nincs értelme hogy bárki más unszol téged hogy szedd már aosze magad. Majd idővel talán belátod h akarod. Ha nem, akkor nem. De addig is ismétlődik mindennapod.

2020. márc. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Négy-öt év alatt leadhatsz 60-70 kg-t is, ha dietetikus egyengeti az utad. Akkor leszel 25-26 éves. Még mindig fiatal. Ez még akkor is biztató lenne ha a hűvösről szabadulnál. Csak neked nem lesz priuszod, amikor kilépsz a világba, egészségesen.


Mindenkinek dob valami szart az élet. Neked a függőség és a túlsúly jutott. Ennek a megoldásához idő kell, foglalkoznod kell vele. Most lettél kész tenni érte, úgyhogy ne bánd a korod. Hiába unszolt volna bárki is 15 évesen, ha még nem voltál elég érett felfogni ezt. Amit most bele fektetsz az nagyon meghálálja majd magát. 30 éves korodra családod is lehet.

2020. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mivel játszol?
2020. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!